Ranking bukmacherów

Ranking bukmacherów 2019 dla Polaków (10)

Wraz z wejściem 1 kwietnia 2017 w życie nowelizacji ustawy hazardowej liczba dostępnych bukmacherów dla polskich typerów znacznie zmalała. Jednak mniejsza liczba bukmacherów dla Polaków wcale nie oznacza, że dylemat "którego bukmachera wybrać?" zniknął. Pytanie o najlepszego bukmachera jest wciąż aktualne.

Zebraliśmy na tej stronie najważniejsze fakty dotyczące wszystkich 10 legalnych bukmacherów. Przyjrzeliśmy się tym bukmacherom, przeanalizowaliśmy ofertę zakładów, prześwietliliśmy regulamin bonusów i uszeregowaliśmy w rankingu. Ranking najlepszych bukmacherów to jedynie nasza sugestia, zachęcamy do samodzielnej analizy.

Poniżej przedstawiamy nasz ranking aktualny na październik 2019. Polecamy zapoznać się też z poradnikiem wybór bukmachera oraz przeczytać szczegółową opinię wybranych bukmacherów.

 

Bonusy pod lupą
Obstawiaj zakłady u najlepszych bukmacherów.
  Bukmacher Najważniejsze fakty Ocena Bonus  
Logo STS
Legalny bukmacher
STS

STS posiada najwięcej punktów stacjonarnych ze wszystkich bukmacherów działających w Polsce. Posiada dobrą ofertę zakładów, szczególnie na niskie ligi polskie choć kursy wysokością nie powalają. Bonus powitalny wynosi 500 PLN.

8/10 500 PLN
Logo Totolotek
Legalny bukmacher
Totolotek

Totolotek to lider zakładów bukmacherskich w Polsce. Posiada prosty w uzyskaniu 100% bonus powitalny 500 PLN, dodatkowo każdy nowy typer może liczyć na zakład bez ryzyka 20 PLN. Oferta zakładów jest szeroka a kursy wysokie.

8/10 520 PLN
Logo Fortuna
Legalny bukmacher
Fortuna

Fortuna to solidny bukmacher z szeroką ofertą zakładów i świetnym supportem dla użytkowników. Jest to wiarygodny bukmacher

7/10 1130 PLN
Logo forBET
Legalny bukmacher
forBET

forBET to świeży powiew na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Młody bukmacher z impetem zdobywa uznanie wśród graczy. Główne atuty forBET to 100% bonus powitalny 600 PLN i bardzo wysokie kursy na zakłady.

7/10 600 PLN
Logo TOTALbet
Legalny bukmacher
TOTALbet

7/10 500 PLN
Logo Milenium
Legalny bukmacher
Milenium

Milenium to znaczący gracz wśród polskich bukmacherów. Wyróżnia się świetnym bonusem powitalnym 790 PLN z bardzo łatwymi warunkami obrotu. Posiada bardzo dużo ofert specjalnych i bonusów dodatkowych takich jak Happy Hour, Bonus 5-10-15 czy Superoferta z bardzo wysokimi kursami.

6/10 zobacz na milenium.pl
Logo LV BET
Legalny bukmacher
LV BET

LV BET jest nowym polskim bukmacherem. Posiada bonus startowy 1000 PLN ale dość trudny w obrocie. Mimo zapewnień bukmachera co do obsługi na najwyższym poziomie w internecie spotkać można wiele negatywnych opinii graczy dotyczących funkcjonowania bukmachera. 

6/10 1000 PLN
Logo PZBUK
Legalny bukmacher
PZBUK

6/10 50 PLN
Logo E-toto
Legalny bukmacher
E-toto

eToto to bukmacher z aspiracjami ale w stosunku do liderów polskiego runku ma spory dystans do nadrobienia. Oferta zakładów przeciętna

4/10 1000 PLN
Logo Superbet
Legalny bukmacher
Superbet

Superbet to nowy bukmacher na polskim rynku, w tej chwili otwiera punkty i stara się o licencję na oferowanie zakładów w internecie.

0/10 0