Ranking bonusów powitalnych

Ranking bonusów powitalnych dla Polaków (czerwca 2023)

Bukmacherzy oferują nowym graczom bonusy powitalne aby zachęcić ich do założenia konta, depozytu i obstawiania zakładów właśnie w serwisie konkretnego bukmachera. Bonusy startowe są jednym z głównych narzędzi marketingowych służących do tego aby przyciągnąć nowych graczy. Jak to zwykle bywa z reklamą... na banerze wygląda pięknie, ale jak jest w rzeczywistości? Który bonus powitalny jest najlepszy? Na to często zadawane pytanie chcemy właśnie odpowiedzieć.

Obecnie każdy szanujący się bukmacher posiada ofertę powitalną, jednak bonus bonusowi nie równy. Trzeba pamiętać, że bonus powitalny to nie są darmowe pieniądze, aby móc wypłacić bonusową kwotę należy wcześniej postawić zakłady za określoną kwotę pieniędzy. Każdy zakład niesie ze sobą ryzyko przegranej a bukmacher tylko czeka na Twoje pieniądze.

Poniżej prześwietlamy oferty powitalne wszystkich legalnych polskich bukmacherów i stworzyliśmy ranking bonusów powitalnych. Lista bonusów jest aktualna na czerwca 2023.

 

Bonusy pod lupą
Bonus powitalny to zachęta do rejestracji u bukmachera.
Bukmacher Nasza opinia i najważniejsze fakty dotyczące bonusu powitalnego
Legalny bukmacher
Superbet
Super start - 50 zł od depozytu i 500 zł cashback
wypróbuj bonus opis bukmachera

Super start - 50 zł od depozytu i 500 zł cashback

bonus opis
Legalny bukmacher
Betfan
wypróbuj bonus opis bukmachera

bonus opis
Legalny bukmacher
Fortuna
Fortuna 100% do 2000 PLN + zakład bez ryzyka 210 PLN + 20 PLN bez depozytu

Bardzo atrakcyjna promocja dla nowych graczy, którzy mogą zyskać na start łącznie aż 2230 PLN. Bonusy powitalne w Fortunie wyróżniają się prostymi warunkami odebrania, co powinno być dużym plusem szczególnie dla początkujących graczy. Za samą rejestrację bukmacher dane 20 PLN w postaci punktów klubowych. Nowi klienci bukmachera po dokonaniu wpłaty na konto mają okazję zagrać pierwszy zakład bez ryzyka do 110 PLN oraz zyskać bonus 100% od depozytu do 2000 PLN. Co istotne, dla zakładu bez ryzyka nie jest wymagany kurs minimalny i liczba selekcji na kuponie.

Warunki bonusu: kurs: 1.90 | obrót: 4x depozyt | czas: 60 dni | liczba selekcji na kuponie: minimum 3 zdarzenia

wypróbuj bonus opis bukmachera

Fortuna 100% do 2000 PLN + zakład bez ryzyka 210 PLN + 20 PLN bez depozytu

bonus opis
Legalny bukmacher
Totolotek
Totolotek 100% do 500 PLN + darmowy zakład 20 PLN

Jeden z najlepszych bonusów powitalnych na rynku, dzięki któremu po rejestracji konta zyskać można aż 520 PLN. Najpierw gracz otrzymuje od bukmachera darmowy zakład 20 PLN do wykorzystania po kursie minimalnym 2.00, a po dokonaniu wpłaty na konto 100% od depozytu do 500 PLN. Bonus Totolotka charakteryzuje się standardowymi warunkami, gdzie obrotowi podlega pierwsza wpłata, jak i bonus. Co pomocne dla gracza, to długi okres na spełnienie warunków obrotu wynoszący aż 180 dni.

Warunki bonusu: kurs: 2.00 | obrót: 3x depozyt i bonus | czas: 180 dni | liczba selekcji na kuponie: minimum 1 zdarzenie

wypróbuj bonus opis bukmachera

Totolotek 100% do 500 PLN + darmowy zakład 20 PLN

bonus opis
Legalny bukmacher
forBET
forBET 100% do 2250 PLN

Jeden z najwyższych bonusów od depozytu wśród legalnych bukmacherów w Polsce, który jednak posiada trudne warunki obrotu. Promocje forBET polecamy bardziej zaawansowanym graczom, ponieważ składa się ona z dwóch etapów obrotu. Najpierw warunkom obrotu podlega depozyt, za wartość którego trzeba zagrać dwa razy po kursie min. 1.70 w ciągu 14 dni od rejestracji. Następnie kwotę bonusu trzeba obrócić aż 8 razy po wysokim kursie w krótkim czasie. Co ważne, w celu zdobycia bonusu należy zgłosić się pod adres promocje@iforbet.pl podając ID konta.

Warunki bonusu: kurs: 3.00 | obrót: 8x bonus| czas: 30 dni | liczba selekcji na kuponie: minimum 1 zdarzenie

wypróbuj bonus opis bukmachera

forBET 100% do 2250 PLN

bonus opis
Legalny bukmacher
TOTALbet
5000 PLN Bonus powitalny w TOTALbet

Wykorzystaj 100% bonus powitalny w TOTALbet aż do kwoty 5000 PLN.

Warunki bonusu: kurs: 2.00 | obrót: 5 x depozyt | czas: 60 dni | liczba selekcji na kuponie: minimum 3 zdarzenia

wypróbuj bonus opis bukmachera

5000 PLN Bonus powitalny w TOTALbet

bonus opis
Legalny bukmacher
E-toto
1000 PLN Bonus powitalny w eTOTO

Wykorzystaj 100% bonus powitalny w eTOTO aż do kwoty 1000 PLN.

Warunki bonusu: kurs: 2.20 | obrót: 4 x depozyt | czas: 30 dni | liczba selekcji na kuponie: minimum 1 zdarzenie

wypróbuj bonus opis bukmachera

1000 PLN Bonus powitalny w eTOTO

bonus opis
Legalny bukmacher
PZBUK
Darmowy zakład 50 PLN

PZBUK oferuje zakład bez ryzyka na prostych i przejrzystych zasadach. Zarejestruj się, wpłać, postaw zakład kwalifikujący a otrzymasz darmowy zakład. To co wygrasz z darmowego zakładu jest Twoje i możesz wypłacić.

Warunki bonusu: kurs: 2.00 | obrót: brak | czas: 60 dni | liczba selekcji na kuponie: minimum 3 zdarzenia

wypróbuj bonus opis bukmachera

Darmowy zakład 50 PLN

bonus opis
Legalny bukmacher
eWinner
eWinnerPL
wypróbuj bonus opis bukmachera

eWinnerPL

bonus opis
Legalny bukmacher
LV BET
LV BET bonus z mnożnikiem 1000 PLN + bez depozytu 20 PLN

Rewolucyjny na rynku bonus z mnożnikiem kursu całkowitego x100 pozwala wygrać dodatkowo nawet 1000 PLN. To jedyna tego typu oferta wśród legalnych bukmacherów w Polsce. By skorzystać z możliwości mnożnika x100 należy postawić kupon kombinacyjny z minimum 3 zdarzeniami z kursem łącznym 2.50. Warunkom obrotu podlega tylko depozyt.

Co więcej, LV BET za rejestracje konta oferuje dodatkowo darmowy bonus bez depozytu 20 PLN.

Warunki bonusu: kurs: 2.00 | obrót: 4x depozyt | czas: 30 dni | liczba selekcji na kuponie: minimum 1 zdarzenie

wypróbuj bonus opis bukmachera

LV BET bonus z mnożnikiem 1000 PLN + bez depozytu 20 PLN

bonus opis

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Oprócz bonusów powitalnych każdy bukmacher posiada szeroką gamę dodatkowych bonusów, promocji i ofert specjalnych. O ile bonus powitalny ma za zadanie zachęcić gracza do założenia konta to kolejne dodatkowe bonusy mają na celu utrzymanie go w serwisie bukmachera.

Mimo wielu podobieństw bonusy u każdego bukmachera różnią się w kwestiach najważniejszych, czyli takich, na które musimy zwrócić szczególną uwagę jak na przykład kwestia jego obrotu bądź warunki wypłaty. Wyróżniamy 3 rodzaje bonusów bukmacherskich:

Bonus od depozytu

Jak sama nazwa wskazuje jest to bonus, który otrzymujemy po zrealizowaniu pierwszej wpłaty. Wszyscy polscy bukmacherzy oferują 100% bonusu od kwoty depozytu. Różnica polega jednak na maksymalnej kwocie jaką możemy wpłacić i być zobligowani do skorzystania z oferty promocyjnej. Aktualnie najkorzystniejszą ofertę na rynku posiada bukmacher Totolotek, który oferuje 100% bonusu pierwszej wpłaty aż do 700 złotych.

Najważniejszą kwestią na jaką należy zwrócić uwagę przy korzystaniu z tego typu bonusu jest jego obrót. Bukmacher pozwala nam wypłacić wszystkie środki, które zdobyliśmy dzięki bonusowi jednak zaznacza on, że wcześniej należy nimi obrócić dwukrotnie (Totolotek) bądź nawet pięciokrotnie po określonym kursie co zdecydowanie zmniejsza nasze szanse na zarobek.

Cashback

Zdecydowanie najatrakcyjniejszym i najkorzystniejszym bonusem jaki może zaoferować bukmacher jest cashback (zwrot stawki). Inną nazwą tego bonusu jest „bonus bez ryzyka”. Jest to najtrafniejsze określenie bowiem promocja polega na tym, że bukmacher najzwyczajniej w świecie odda nam pieniądze, które postawiliśmy na pierwszy i zarazem przegrany zakład.

Aktualnie dwaj polscy bukmacherzy oferują ten typ bonusu. Rejestrując się w programie Liga Mistrzów Milenium możemy skorzystać z promocji darmowego zakładu. Wystarczy zaznaczyć taką opcję podczas rejestracji, następnie wpłacić maksymalnie 100 zł i obstawić zakład. Jeśli okaże się on przegrany, zwrot opłaty za kupon zostanie przyznany w postaci punktów premiowych, które można wymienić na kredyty i przeznaczyć na dalszą grę. Aby wypłacić te pieniądze należy je minimum jeden raz obrócić.

Trochę lepiej prezentuje się oferta Fortuny. Tam bowiem po przegranym zakładzie do kwoty 100 zł otrzymamy zwrot środków, które możemy natychmiast wypłacić.

Freebet

To nic innego jak darmowy zakład o określonej kwocie, który możemy wykorzystać na grę. Wspomniany wcześniej Totolotek oferuje freebet w wysokości 10 zł za założenie konta na ich stronie. Dodatkowo jeśli skorzystamy z aplikacji mobilnej i tam postawimy zakład – otrzymamy kolejny freebet w wysokości 5 zł. Ewentualne wygrane należy obrócić jednokrotnie po kursie łącznym minimum 1,50.

Tego typu bonus oferowany jest najczęściej podczas rejestracji jednak można spotkać się z promocjami sezonowymi bądź czasowymi w których jest szansa na jego otrzymanie. Co więcej niektórzy bukmacherzy nagradzają freebetami swoich stałych klientów bądź takich, którzy mają już aktywne konto jednak od dłuższego czasu są nieaktywni. Ma to na celu zachęcenie gracza do powrotu do gry.

Należy pamiętać, że każdego rodzaju bonus może okazać się świetną okazją do zwiększenia swojego budżetu. Umiejętne operowanie nim może przynieść nam spore korzyści. Musimy jednak zwrócić uwagę na regulaminy przyznawania bonusów oraz zasady obrotu wygranych środków pochodzących z promocji.