Informacje o stronie

O stronie

Strona internetowa legalny-bukmacher.net powstała po to aby osoby typujące zakłady bukmacherskie w Polsce miały dostęp do rzetelnych i sprawdzonych informacji z rynku bukmacherskiego.

Informujemy

W internecie znaleźć można wielu bukmacherów oraz setki stron, które tych bukmacherów opisują. Niestety w zdecydowanej większości opinie o bukmacherach nie są wykonane rzetelnie a przedstawione informacje są albo nieaktualne albo nie są należycie sprawdzone. Opinie i opisy przedstawione na stronach naszego serwisu są bezstronne i wiarygodne. Jakość oferty i funkcjonowania poszczególnych firm bukmacherskich sprawdzają nie marketingowcy a prawdziwi typerzy z krwi i kości.

Edukujemy

Oprócz aktualności ze świata bukmacherki prezentujemy przydatne artykuły i poradniki dla początkujących i średniozaawansowanych typerów. Edukujemy też z zakresu obowiązującej w Polsce ustawy hazardowej gdyż na tym polu pozostało jeszcze w Polsce dożo do zrobienia. Ustawa hazardowa, a w szczególności nowelizacja, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 wprowadziła wiele istotnych zmian w funkcjonowaniu rynku zakładów bukmacherskich.

W przeszłości nie raz zdarzało się, że osoby typujące u zagranicznych bukmacherów bez polskiej licencji nie były świadome faktu łamania polskiego prawa. Wszechobecne internetowe reklamy bukmacherów firmowanych znanymi polskimi osobami (prezes PZPN Zbigniew Boniek jako twarz Expekt, komentator telewizyjny Mateusz Borek jako gwiazda Betclic) roztaczały nieprawdziwą iluzję legalności i dostępności.

Pomagamy

Na podstawie analizy wszystkich legalnie działających w Polsce bukmacherów przedstawiamy swój własny ranking najlepszych bukmacherów dla Polaków. Swoich czytelników zachęcamy do wyrażania opinii i dzielenia się doświadczeniem o bukmacherach poprzez komentarz lub maila.

Mamy nadzieję, że wiedza jaką staramy się przekazać trafi z korzyścią do szerokiego grona odbiorców.