Bukmacher Totolotek

Strona internetowa Totolotek
Legalny bukmacher

Bukmacher Totolotek

Ocena bukmachera: 8 / 10

Najważniejsze fakty o Totolotek

Totolotek to najstarszy legalny polski bukmacher znany również pod nazwą Toto-Mix. Firma rozpoczęła swoją działalność ponad 20 lat temu i obecnie zarządza ponad 350 lokalami w całym kraju. Totolotek posiada 20% udziałów w rynku i jest liderem rynku legalnych bukmacherów działających w Polsce.

Totolotek - pełny opis

Totolotek jest częścią międzynarodowej grupy Intralot, która jest jedną z najbardziej uznanych i największych firm działających w branży gier hazardowych i zakładów sportowych. Totolotek to jedyna firma w Polsce, która należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia firm Loteryjnych i Totalizatorów, będącego oficjalnym partnerem UEFA.

W 2013 roku wystartowała strona internetowa dostępna pod adresem: totolotek.pl. Firma aktywnie działa w światku piłkarskim będąc sponsorem Górnika Zabrze, Wisły Kraków, Lechii Gdańsk, Jagiellonii Białystok oraz Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Totolotek wspiera również serwis internetowy Ekstrastats.

Charakterystyczną cechą dla tego bukmacher jest fakt, że Totolotek SA to jedyny legalny operator w Polsce z ważną koncesją Ministerstwa Finansów na zorganizowanie i prowadzenie stacjonarnej działalności komercyjnej w zakresie zakładów na gonitwy konne i wyścigi chartów.

Zakłady bukmacherskie

Totolotek posiada jedną z największych ofert spośród wszystkich stacjonarnych bukmacherów w naszym kraju. Codziennie na stronie internetowej podawana jest dokładna liczba dostępnych zakładów, która oscyluje w granicach nawet 30 tysięcy. Oprócz standardowych dyscyplin takich jak piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka czy hokej, Totolotek udostępnia również zakłady na e-sport, kursy walut, wydarzenia polityczne, zakłady sezonowe oraz zakłady specjalne.

W ofercie Totolotka wyróżnić można:

 • Toto – Mix (klasycznie zakłady bukmacherskie)
 • Toto – Liga (zestaw 13 meczów piłkarskich oferowanych w postaci trzech zestawów do gry: liga polska, angielska oraz ligi inne. Typować można w systemie 1X2)
 • Toto – Gol (zestaw 6 meczów oferowanych w postaci dwóch zestawów. Należy wytypować dokładny wynik bramkowy wszystkich meczów danego zestawu)
 • Toto – Lotek (zakłady na wyścigi konne na polskich i zagranicznych torach)
 • Toto – Racing (zakłady na wyścigi psów)
 • Gbi Racing (wyścigi konne wszystkich brytyjskich i irlandzkich wyścigów odbywających się 360 dni w roku).

Obstawiając zakłady możemy skorzystać z oferty specjalnej na którą składają się Mega Kursy czyli kilka najważniejszych spotkań każdego dnia w których podniesiono kursy oraz cashback 1X2, gdzie przy remisie 0:0 otrzymamy zwrot postawionej stawki. Minimalna stawka na każdy zakład to 1 zł.

Na stronie głównej znajdziemy odnośniki do:

 • statystyk wszystkich drużyn w najważniejszych dyscyplinach i ligach,
 • livescore (wyniki dostępnych w ofercie zdarzeń rozgrywanych na żywo)
 • wyniki

Istnieje możliwość obstawiania spotkań live jednak jest ona dość słabo rozwinięta, zawiera małą ilość zdarzeń w porównaniu do innych polskich bukmacherów. Mimo dość bogatej oferty, kursy Totolotka są dość niskie a marża na poszczególne zdarzenia może wynosić nawet 10%.

Totolotek posiada aplikację mobilną. Dostępna jest ona na wszystkie urządzenia z systemem Android i iOS.

Bonusy i promocje

Bonus powitalny

Aby otrzymać bonus 104% od pierwszej wpłaty należy zarejestrować się na www.totolotek.pl, wpłacić środki (do 520 zł, minimalnie 20 zł) a nasz bonus zostanie dopisany automatycznie. Udział w promocji rozpoczynamy w chwili zawarcia zakładu z salda bonusowego. Aby wypłacić środki należy dokonać dwukrotnego obrotu całej kwoty (bonus+depozyt). Zawarte zakłady muszą posiadać kurs łączny wynoszący minimum 2,0.

Dodatkowo za otwarcie konta i po jego aktywacji otrzymamy Freebet 20 zł do wykorzystania na grę. Bonus należy obrócić jednokrotnie przy minimalnym kursie 1,5.

Bonus King

Totolotek oferuje każdemu użytkownikowi codziennie inną promocję. Każdego dnia mamy do dyspozycji specjalne wydarzenia, mogą to być zwiększone kursy czy kupon bez podatku.

Poleć przyjaciela

Aby otrzymać bonus specjalny za zaproszenie znajomego należy w zakładce „Moje konto” wpisać adres mailowy osoby, której polecamy Totolotka. Osoba ta musi podczas rejestracji użyć specjalnego kodu. W terminie 60 dni od momentu rejestracji powinna dokonać depozytu na łączną kwotę minimum 150 zł oraz zawrzeć trzy zakłady Toto – Mix z kursem minimum 2,00 za łączną kwotę stanowiącą równowartość dokonanej wpłaty. Kwota bonusu zależy od kwoty depozytu oraz zawartych zakładów:

Depozyt i kwota zawartych zakładów:

Wartość przysługującego bonusu:

150 zł - 299,99zł

50 zł

300 zł - 599,99zł

70 zł

600 zł lub więcej

100 zł

Bonus, który otrzymamy jest objęty warunkiem dokonania jednokrotnego obrotu po kursie 2.00 oraz może być wykorzystany na zawarcie zakładów z dowolną ilością zdarzeń.

Vip Club

Każdy lojalny gracz, czyli taki, który charakteryzuje się długim stażem na stronie, częstotliwością i regularnością w obstawianiu, wysokością obrotu, regularnością wpłat i wysokimi wygranymi, ma szansę otrzymać zaproszenie do Vip Clubu. Dzięki temu będzie mógł skorzystać z wielu promocji takich tak gra bez podatku, freebety, bonusy urodzinowe, konkursy i wycieczki zagraniczne.

Bet Club

Każdy zarejestrowany użytkownik dołącza do konkursu. Stawiając każdą złotówkę otrzymujemy punkty, które można wymieniać na nagrody w specjalnym sklepie. Dodatkowo prowadzone są rankingi a dla zwycięzców przewidywane są atrakcyjne nagrody takie jak chociażby wycieczka do Las Vegas.

Promocja dla użytkowników aplikacji mobilnej

Do każdego kuponu postawionego za pomocą aplikacji mobilnej Totolotek doliczy nam bonus 6%, który podwyższy nam przewidywaną wygraną. Nie ma uwzględnionego minimalnego kursu oraz stawki za zakład.

Dodatkowo każdy kto postawi zakład po raz pierwszy w aplikacji, otrzyma Freebet w wysokości 5 zł. Bonus należy wykorzystać po kursie minimalnym 1,50. Nie trzeba nim obracać jednak należy go wykorzystać w okresie 30 dni od dnia jego przyznania.

Wpłaty i wypłaty

Totolotek oferuje dwie możliwości wpłaty pieniędzy na konto:

 • przelew bankowy za pośrednictwem DOTPAY – natychmiastowa wpłata z księgowaniem 24/7
 • przelew bankowy za pośrednictwem TRANSFERUJ – umożliwia utworzenie przelewu zdefiniowanego, który przy następnych wpłatach przyśpiesza i ułatwia proces.

Dostępne są aż 33 banki a minimalna wpłata i wypłata wynosi 1 zł.

Kontakt

Siedziba spółki:

Totolotek S.A.
ul. Taneczna 18 b
02-829 Warszawa

tel. +48(022) 321 03 00

Biuro obsługi klienta: pomoc@totolotek.pl

Do dyspozycji użytkowników jest również formularz dostępny na stronie oraz czat na żywo z konsultantem.

Opinia o Totolotek

Totolotek, jako najstarszy bukmacher w Polsce, niestety odbiega nieco od czołówki najlepszych, w pełni legalnych firm dostępnych na rynku. Z pewnością jest liderem jeśli chodzi o punkty naziemne jednak odstaje ofertą internetową, która w dzisiejszych czasach jest zdecydowanie ważniejsza.

Dużym minusem są bardzo niskie kursy, już samym tym faktem Totolotek „odstrasza” potencjalnych graczy. Do wad zaliczyć możemy również bardzo słabą ofertę zakładów na żywo zaś ferta przedmeczowa broni się jeszcze specjalnymi zestawami gier oraz wyścigami psów i koni.

Niewątpliwym plusem jak również zachętą dla nowych graczy jest spora ilość bonusów. Uwagę przyciągają przede wszystkim free bety z dość niskim obrotem. Zaletami są też liczne statystyki i wyniki wszystkich spotkań dostępnych w ofercie.

Podsumowując – biorąc pod uwagę całokształt - Totolotek nie jest najgorszy ale nie można go również zaliczyć do najlepszych. Nowi gracze na pewno znajdą tu coś dla siebie jednak po krótkim czasie zapoznania się z zakładami prawdopodobnie zmienią firmę na lepszą. 

Idź do bukmachera

Sprawdź innych polskich bukmacherów

Masz już konto w Totolotek i szukasz alternatywnego buka? Słuszna decyzja! Warto mieć otwarte konta u kilku bukmacherów by mieć dostęp do większej liczby bonusów i ofert specjalnych oraz móc wybierać zakład z najwyższym dostępnym kursem. W Polsce oprócz Totolotek mamy jeszcze kilku innych legalnych bukmacherów z dobrą ofertą zakładów.