Bukmacher Superbet

Strona internetowa Superbet
Legalny bukmacher

Bukmacher Superbet

Ocena bukmachera: 8 / 10

Najważniejsze fakty o Superbet

Superbet to bukmacher pochodzący z Rumunii, który w listopadzie 2017 roku otrzymał polską licencję na oferowanie zakładów sportowych. Jak na razie firma może działać za pośrednictwem punktów stacjonarnych dla użytkowników Internetu pod adresem superbet.pl.

Superbet - pełny opis

Twarzą bukmachera jest Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski oraz takich klubów jak Real Madryt i Liverpool.

Do końca 2017 roku Superbet planuje otworzyć 50 placówek na terenie Polski. Docelowo do czerwcowych Mistrzostw Świata w piłce nożnej w naszym kraju funkcjonować ma już 100 punktów. W drugiej połowie przyszłego roku Superbet zapowiada start działalności także w Internecie po uzyskaniu zezwolenia od Ministra Finansów. W sieci już teraz funkcjonuje strona super-bet.pl na której będzie dostępna oferta bukmachera.

Superbet to pierwszy bukmacher, który uzyskał polską licencję na oferowanie zakładów sportowych po wejściu nowelizacji ustawy hazardowej z 1 kwietnia 2017 roku. Przypomnijmy, że zgodnie z nowym prawem w Polsce grać można tylko u legalnych bukmacherów posiadających zezwolenie Ministra Finansów. Gra za pośrednictwem innych firm podlega karze grzywny.

Superbet to lider na rynku zakładów bukmacherskich w Europie Środkowo-Wschodniej. W Rumunii posiada ponad 500 punktów stacjonarnych, a celem firmy jest ekspansja na Europę Centralną i Zachodnią. Jak przekonują włodarze bukmachera, wejście do Polski to naturalny krok do przodu, ponieważ nasz rynek jest wymagający, ale zarazem atrakcyjny. Prezesem polskiej spółki Superbet został Ales Dobes, który przez kilka lat zarządzał bukmacherem Fortuna.

Na konferencji prasowej, gdzie w roli ambasadora Superbet pojawił się Jerzy Dudek, przedstawiciele bukmachera nie kryli swoich wysokich ambicji. Padło nawet porównanie do światowego potentata, bet365...Superbet tym samym rozbudził apetyty wśród polskich typerów.

Zakłady bukmacherskie w Superbet

Superbet oczekuje na uzyskanie zgody od Ministra Finansów na oferowanie zakładów przez Internet, ale już teraz pod domeną super-bet.pl funkcjonuje strona bukmachera, gdzie prezentowane są kursy i wydarzenia sportowe. Możliwość obstawiania i rejestracji jest zablokowana, ale w ograniczonym stopniu można zapoznać się z produktem bukmachera.

Jak na razie na stronie Superbet prezentowane są kursy z 10 dyscyplin sportowych. Ilość ta zapewne zostanie poszerzona o dodatkowe sporty wzorem tego co jest m.in. w rumuńskim odpowiedniku bukmachera. Podobnie z ilością rynków przy pojedynczych spotkaniach - w polskiej wersji funkcjonuje kilka podstawowych, zaś w rumuńskiej mecz piłki nożnej można obstawiać na ponad stu rynkach. Co pozytywne, to przy każdym spotkaniu znajduje się podgląd statystyk, które mogą pomóc w poprawnym typowaniu.

Obecnie strona super-bet.pl działa testowo i jest biuletynem informacyjnym bukmachera. Realną wartość Superbet w wersji online poznamy po oficjalnym starcie w Internecie.

Superbet w krajach, w których działa oferuje zakłady przedmeczowe, jak i live. Co więcej, w Polsce oferować będzie także sporty wirtualne. Bukmacher dostępny jest także za pośrednictwem mobilnej strony.

Bonusy i promocje w Superbet

Po starcie bukmacher zapewne będzie oferował bonus powitalny dla nowych graczy. W Rumunii rejestrując konto można zyskać zakład bez ryzyka do 250 RON (lej). W przypadku przegranego zakładu bukmacher zwraca 50% stawki.

Na internetowy bonus bukmachera w Polsce trzeba poczekać, a do tego momentu można korzystać z promocji w punktach stacjonarnych.

  • Super Bonus do 50 zł + 500 zł - dostajesz 50 zł zaraz podepozycie oraz 500 zł w cashbacku po tygodnu obstawiania.
  • Super Szansa - wytypuj kupon z minimum 11 zdarzeniami (każde z kursem min. 1.30), a jeśli przegrasz otrzymasz bonus 10% od wygranej uzyskanych z trafionych meczów.
  • Super Mecz/Super Extra/Super 6 - codziennie bukmacher oferuje podwyższone kursy na wybrane spotkania, dzięki czemu można powiększyć wygrane

Po ofercie w punktach stacjonarnych widać, że Superbet może być jednym z liderów na rynku, jeśli chodzi o promocje i bonusy w zakładach internetowych.

Wpłaty i wypłaty

Wciąż nie wiadomo, jakie metody płatności będzie oferował Superbet w Polsce, ale patrząc na rynek rumuński można przypuszczać, że żadnego z wielkich operatorów nie zabraknie.

Na rumuńskiej stronie bukmachera dostępne są karty kredytowe VISA, MasterCard oraz portfele elektroniczne Skrill, Neteller i PaySafeCard. Na pewno wpłaty i wypłaty będzie można wykonywać za pośrednictwem przelewu bankowego.

Kontakt

Siedziba spółki znajduje się pod adresem:
Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
40-496 Katowice
ulica: 73 Pułku piechoty 7a
REGON: 366704393, NIP: 9542775133, KRS: 0000666114.

Z bukmacherem już teraz można skontaktować się za pośrednictwem live czatu dostępnego na stronie super-bet.pl

Opinia o Superbet

Superbet wygląda na bukmachera zaawansowanego technologicznie z wysokim kapitałem i ambicjami. W Polsce markę promuje Jerzy Dudek, co świadczy o dużej wiarygodności firmy. Włodarze Superbet zapowiadają podbój polskiego rynku, tak jak zrobili to w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Start bukmachera w Internecie przewidziany jest za kilka miesięcy. Jak na razie z Superbet można korzystać tylko w punktach stacjonarnych. Na debiut online jeszcze musimy poczekać. 

Idź do bukmachera

Sprawdź innych polskich bukmacherów

Masz już konto w Superbet i szukasz alternatywnego buka? Słuszna decyzja! Warto mieć otwarte konta u kilku bukmacherów by mieć dostęp do większej liczby bonusów i ofert specjalnych oraz móc wybierać zakład z najwyższym dostępnym kursem. W Polsce oprócz Superbet mamy jeszcze kilku innych legalnych bukmacherów z dobrą ofertą zakładów.