Bukmacher STS

Strona internetowa STS
Legalny bukmacher

Bukmacher STS

Ocena bukmachera: 8 / 10

Najważniejsze fakty o STS

Star – Typ Sport to jedna z najstarszych bukmacherskich firm w Polsce, została założona w 1997 roku w Katowicach. Aktualnie zatrudnia ponad 1100 osób pracujących w blisko 450 punktach naziemnych. Każdego roku STS przyjmuje kilkadziesiąt milionów zakładów a liczbę stałych klientów szacuje się na ponad 200 tysięcy osób. Udział firmy na rynku bukmacherów naziemnych wynosi około 35% co czyni STS największym bukmacherem w kraju

STS - pełny opis

STS, podobnie do innych bukmacherów, wspiera polski sport  na najwyższym poziomie. Aktualnie spnsoruje VIVE Kielce, Asseco Resovię, Górnika Zabrze, Śląsk Wrocław, Ruch Chorzów i Pogoń Szczecin. Jest również sponsorem strategicznym Lecha Poznań i oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski.

Oprócz setek lokali STS ma również swoją stronę internetową dostępną pod adresem: sts.pl.

Zakłady bukmacherskie

STS ma bogatą ofertę zakładów, proponuje bowiem blisko 30 różnych dyscyplin sportowych, wydarzenia kulturalne i polityczne a także programy rozrywkowe. Każdego dnia STS oferuje ponad 20 tysięcy zakładów, a dokładna ich liczba prezentowana jest na stronie internetowej. Witryna prezentuje się bardzo dobrze, jest przejrzysta i łatwa w obsłudze, na stronie głównej mamy dostęp do samouczków, które w szybki sposób pomogą nam zapoznać się z zasadami, oraz ofertę i wyniki przedstawione w formacie PDF.

STS może pochwalić się szeroko rozwiniętą ofertą spotkań na żywo, do większości pojedynków dostępne są statystyki z każdego zdarzenia na boisku a niektóre starcia możemy obejrzeć za pomocą streamów, które dostępne są dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Nie lada gratką dla fanów gier komputerowych jest oferta na wydarzenia e-sportowe. Dostępna w oddzielnej zakładce przedstawia wszystkie ważniejsze gry, z których proponuje nawet po kilkanaście zakładów.

Kursy bukmachera STS, w porównaniu do innych polskich firm, są bardzo niskie, niektóre pojedynki nałożone są marżą nawet w wysokości 11% co powoduje, że większość doświadczonych graczy omija tego bukmachera szerokim łukiem.

STS posiada również ofertę na sporty wirtualne takie jak piłka nożna, wyścigi psów i wyścigi koni. Zakłady na te dyscypliny zawierać można jedynie w punktach stacjonarnych. Ich adresy, oraz transmisje live z wyścigów, znajdują się na stronie internetowej.

W STS zawierać można zakłady pojedyncze, złożone, kombinacyjne, rozpisowe i blokowe. Minimalna kwota stawiana na jeden zakład to 2 zł. Przy zawieraniu zakładów możemy skorzystać z takich ofert jak:

  • hit dnia
  • superoferta
  • bezpieczny kupon (gdy kurs ogólny kuponu wynosi minimum 175 a każde spotkanie zawiera kurs nie większy niż 5, można przekształcić kupon AKO w kupon bezpieczny. Maksymalna stawka to 250 zł. Gdy jedno zdarzenie będzie przegrane otrzymamy dziesięciokrotność stawki)
  • cash out (możliwość zamknięcia kuponu przed rozegraniem wszystkich spotkań. Opcję tę możemy wykorzystać przy kuponie solo oraz ako w momencie kiedy nie ma na nim przegranego zakładu a wszystkie otwarte spotkania są nadal w ofercie.

Wersja mobilna STS dostępna jest dla systemów android oraz iOS. W aplikacji dostępne są streamy najważniejszych spotkań oraz możliwość włączenia funkcji powiadomień dzięki czemu informacje o stanie naszego wydarzenia będą pojawiały się na ekranie naszego telefonu.

Bonusy i promocje

Bonus na start 500 zł

Aby otrzymać bonus należy podczas rejestracji zaznaczyć opcję: „Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Kwota bonusu uzależniona jest od kwoty pierwszej wpłaty (do 500 zł). Aby móc wypłacić środki należy obrócić kwotą bonusową trzykrotnie stawiając zakłady z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Do obrotu nie zaliczane są kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out oraz Hit Dnia.

Polubisz poniedziałek

Co każdy poniedziałek STS nagradza 300 osób, które w poprzednim tygodniu najaktywniej grały na www.sts.pl. Nagrody otrzymują gracze, którzy wykonali najwyższy obrót na koncie depozytowym. Nagrodą są vouchery na grę a wysokość bonusu uzależniona jest od zajętego miejsca:

miejsca od 1 do 10 -> voucher o wartości 100 zł

miejsca od 11 do 100 -> voucher o wartości 50 zł

miejsca od 101 do 200 -> voucher o wartości 25 zł

miejsca od 201 do 300 -> voucher o wartości 20 zł

Zaproś kumpla

Za każdego znajomego, który założy z naszego polecenia konto w STS, wpłaci środki i zacznie grać, otrzymamy 50 zł. Aby otrzymać bonus osoba zaproszona musi wpłacić przynajmniej 50 zł na swoje konto oraz zagrać łącznie za minimum 150 zł. Na kuponie musi być chociaż jedno spotkanie, którego kurs będzie wyższy niż 1,5. Aby wypłacić bonus należy obrócić go trzykrotnie zawierając zakłady z minimalnym kursem łącznym 1,91. Znajomy, którego zaprosiliśmy, również otrzyma taki sam bonus.

Klub 2017

Każdego miesiąca gracz z największą ilością zdobytych punktów klubowych otrzymuje nagrodę w wysokości 100 000 zł. Pula nagród wynosi 1,2 miliona złotych. Punkty zdobywa się obstawiając zakłady a im wyższy kurs łączny, stawka oraz liczba typów – tym większa ilość punktów. Wyróżnione są dwa rankingi – dla zawodników grających tylko w punktach naziemnych, oraz dla graczy grających zarówno w punktach naziemnych jak i w internecie. 

Strefa VIP

Każdy gracz, który wyróżnia się wysoką lojalnością i aktywnością (pod uwagę brane są zaangażowanie w zakłady – depozyty, wygrane, obrót oraz częstotliwość i regularność w obstawianiu) ma szansę, na zaproszenie STS, dostać się do elitarnego grona klientów VIP. Gracz VIP zapraszany jest na wydarzenia sportowe, otrzymuje specjalną, dedykowaną konsultantkę oraz otrzymuje nagrody i niespodzianki.

Wpłaty i wypłaty

Środki możemy wpłacać przez karty kredytowe Visa i Mastercard, przelew z rachunku bankowego za pomocą pay.com, dotpay oraz PayU a także korzystając z portfela internetowego Skrill. STS nie pobiera żadnych prowizji od wpłat i wypłat. Minimalna kwota wpłaty i wypłaty to 1 zł. Środki na naszym koncie STS pojawią się natychmiast. Przy wypłacie trwa to zazwyczaj 1-2 dni robocze.

Kontakt

Aby skontaktować się z pomocą STS możemy skorzystać z formularza na stronie i porozmawiać z konsultantem online za pomocą czatu na żywo. STS posiada również profile na portalach społecznościowych takich jak Facebook oraz Twitter.

Adres spółki:

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice.

Opinia o STS

STS posiada ciekawą ofertę jednak nie ma to większego znaczenia, gdyż zdecydowana większość graczy przed rejestracją, w pierwszej kolejności spoglądać będzie na takie rzeczy jak marża czy bonusy a te wyglądają dość mizernie. Niskie kursy na pewno nie będą zachęcać nowych użytkowników.

Na plus zdecydowanie należałoby zaliczyć dobrze rozwiniętą ofertę zakładów live z dostępnymi streamami spotkań. Wydaje się, że STS posiadając tak ogromną liczbą punktów naziemnych stara się dotrzeć do klienta, któremu nie po drodze z internetem. Na dłuższą metę może okazać się to gwoździem do trumny. STS na pewno nie będzie wybierany przez doświadczonych graczy. Nowicjusze mogę spróbować tutaj swoich sił jednak trzeba pamiętać, że w chwili obecnej na polskim rynku są lepsze firmy.

Idź do bukmachera

Sprawdź innych polskich bukmacherów

Masz już konto w STS i szukasz alternatywnego buka? Słuszna decyzja! Warto mieć otwarte konta u kilku bukmacherów by mieć dostęp do większej liczby bonusów i ofert specjalnych oraz móc wybierać zakład z najwyższym dostępnym kursem. W Polsce oprócz STS mamy jeszcze kilku innych legalnych bukmacherów z dobrą ofertą zakładów.