Bukmacher Milenium

Strona internetowa Milenium
Legalny bukmacher

Bukmacher Milenium

Ocena bukmachera: 4 / 10

Najważniejsze fakty o Milenium

Milenium to polska firma bukmacherska zarejestrowana w 2003 roku w Poznaniu z siedzibą w Zielonej Górze. W pierwszym roku działalności właściciel otworzył 15 punktów stacjonarnych, obecnie jest ich ponad 260. W 2012 roku spółka otrzymała pozwolenie na przyjmowanie zakładów przez internet, strona dostępna jest pod adresem: milenium.pl.

Milenium - pełny opis

We wcześniejszych latach Milenium wspierało finansowo i marketingowo koszykarską Tauron Basket ligę, pojedyncze spotkania polskiej ekstraklasy a także nieistniejącą już organizację zajmującą się sportami walki. Od 2016 Milenium jest oficjalnym sponsorem Zagłębia Lubin. Pomaga również dziecięcym drużynom piłkarskim z całej Polski.

Spółka jest członkiem Stowarzyszenia Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich. Jest to bukmacher w pełni legalny, posiadający zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów.

Zakłady bukmacherskie

Milenium przyjmuje zakłady na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, e-sport i politykę. Dziennie w ofercie znajduje się średnio pięć tysięcy zdarzeń co jest małą ilością w porównaniu z innymi bukmacherami. Zdecydowana większość z nich dotyczy piłki nożnej, dyscyplina ta jest solidnie rozbudowana, w ofercie możemy znaleźć typy na większość światowych lig nawet na najniższe poziomy rozgrywkowe w danym kraju. Na próżno szukać jednak dyscyplin niszowych czy wydarzeń społecznych i rozrywkowych.

Dostępne typy zakładów w Milenium to:

 • zakład pojedynczy
 • zakład wielokrotny (maksymalnie 32 zdarzenia)
 • zakład Grand (minimum 5 zdarzeń po kursie 2 lub wyższym, wygrana zostaje powiększona o 20%)
 • zakład systemowy

Minimalna stawka na zakład to 2 zł zaś na zakład systemowy – 3 zł. Maksymalna wygrana może wynieść 100 tysięcy złotych. Jeśli nie mamy zarejestrowanego konta na stronie www.milenium.pl, można na niej utworzyć E-kupon, wydrukować go bądź zapamiętać numer i udać się do punktu naziemnego.

Strona internetowa nie budzi żadnych zastrzeżeń, łatwo można znaleźć interesujący nas pojedynek. Przy każdym zdarzeniu znajduje się odnośnik, który po kliknięciu pokazuje nam wszystkie potrzebne statystyki danych drużyn, tabelę, formę, strzelców bramek, kartkowiczów oraz wyniki bezpośrednich meczów. Istnieje możliwość grania zakładów na żywo jednak jest ona dość słabo rozwinięta. W wybranych meczach dostępna jest relacja tekstowa live.

W ofercie znajdziemy również:

 • Typ dnia - najważniejsze spotkanie każdego dnia z powiększonymi kursami, które można zagrać solowo z maksymalną stawką 1000 zł.
 • Superoferta - najciekawsze spotkania dnia z powiększonymi kursami. Na kuponie mogą znaleźć się maksymalnie cztery takie zdarzenia, w zależności od ilości pozostałych typów.
 • Tilt - tilt to „pojedynek” w którym możemy obstawić to, która z drużyn zdobędzie więcej bramek w swoim spotkaniu ligowym.
 • Kkulki 7 z 27 - w codziennym zestawie znajduje się 27 spotkań. Należy wytypować czy w wybranym zdarzeniu liczba bramek do przerwy będzie parzysta a po 90 minutach nieparzysta. Nie trzeba typować całego zestawu, można wybrać interesujące nas spotkanie i połączyć z ofertą dotyczącą innych spotkań.
 • Ligowa 14 - zakłady w których typuje się wyniki ogólne meczów piłki nożnej (1,X,2) z zestawu par składającego się z 14 spotkań. Minimum to 7 meczów w zakładzie. Minimalna stawka to 1 zł.
 • Liga Mistrzów Milenium - rejestrując się w Lidze Mistrzów Milenium zdobywamy punkty (im wyższa stawka i ilość zdarzeń na kuponie tym więcej punktów). Najlepsi gracze w tabeli otrzymują nagrody rzeczowe. 

Średnia marża na zakłady w Milenium wynosi około 7-8% co nie jest rewelacyjnym wynikiem ale jest to zbliżony poziom do pozostałych polskich legalnych bukmacherów. 

Milenium oferuje każdemu graczowi aplikacje mobilną na iOS oraz Androida co jest dużą zaletą i wygodą dla każdego użytkownika korzystającego głównie z telefonu.

Bonusy i promocje

Bonus na start 500 zł

Rejestrując się na stronie www.milenium.pl należy zaznaczyć opcję „chcę uzyskać bonus na START”. Następnie trzeba wykonać przelew środków w terminie 10 dni od daty zweryfikowania konta i zagrać za łączną stawkę zakładów stanowiącą trzykrotność bonusu. Na nasze konto powędruje bonus aż do 500 zł. Warunkiem jest zagranie kuponów z minimum trzema zdarzeniami i minimalnym kursem ogólnym 2,0.

Darmowy zakład

Rejestrując się w programie Liga Mistrzów Milenium możemy skorzystać z promocji darmowego zakładu. Wystarczy zaznaczyć taką opcję podczas rejestracji, następnie wpłacić maksymalnie 100 zł i obstawić zakład. Jeśli okaże się on przegrany, zwrot opłaty za kupon zostanie przyznany w postaci punktów premiowych, które można wymienić na kredyty i przeznaczyć na dalszą grę. Aby wypłacić te pieniądze należy je minimum jeden raz obrócić.

Negocjowanie stawek

Stawiając zakład pojedynczy lub wielokrotny za minimum 2000 zł mamy możliwość negocjowania stawek. Należy wpisać w odpowiednim okienku interesujący nas kurs. Jeśli zostanie on zaakceptowany przez pracownika Milenium wtedy możemy obstawić zakład po naszym kursie.

Program polecający

Polecając osoby do obstawiania zakładów mamy szansę zdobywać punkty, które można wymienić na nagrody. Każda polecona przez nas osoba, która w przeciągu 60 dni od daty rejestracji zawrze zakłady za kwotę minimum 50 zł, zapewni nam 1200 punktów. Liczba punktów za polecenie znajomych jest różna i wygląda następująco:

Jeśli polecimy od 1 do 5 nowych graczy - za każdego otrzymujemy 1200 punktów, od 6 do 10 nowych graczy - za każdego otrzymujemy 1800 punktów, 11 i więcej graczy - za każdego otrzymujemy 2400 punktów.

Wpłaty i wypłaty

Aby grać przez internet należy umieścić środki pieniężne na swoim koncie. Można tego dokonać na dwa sposoby:

 • tradycyjnym przelewem z konta bankowego
 • przelewem z banku internetowego

Wypłacić środki możemy takim samym sposobem jak je zdeponowaliśmy.

Kwota wpłaty i wypłaty nie jest ograniczona, teoretycznie więc może to być nawet jeden grosz. Milenium nie pobiera dodatkowych opłat za wpłaty i wypłaty. Środki na koncie, w zależności od metody, pojawią się na naszym koncie natychmiast, tego samego dnia, bądź do 3 dni roboczych.

Kontakt

Z Milenium skontaktować możemy się za pomocą formularza dostępnego na stronie bądź z czatu na żywo wypełniając formularz, w którym należy wpisać login i e-mail. Konsultant do naszej dyspozycji będzie po kilku minutach.

Adres:

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. Kręta 5, 65-770 Zielona Góra

Opinia o Milenium

Milenium nieco odstaje w wyścigu o miano najlepszego polskiego bukmachera. Inne firmy prezentują się zdecydowanie lepiej. Milenium to firma z wyrobioną marką jednak nie posiada żadnego charakterystycznego punktu, którym mógłby się wyróżnić na tle konkurencji. Oferta nie jest zachęcająca, kursy również, bonusy nie należą do najlepszych. Do plusów należy zaliczyć brak problemów z wpłatami i wypłatami, support w języku polskim z dostępnym czatem na żywo, równe limity dla wszystkich graczy oraz możliwość negocjowania kursów.

Posiadając ponad 260 punktów naziemnych Milenium staje się dobrą opcją głównie dla graczy, którzy nie posiadają bądź nie korzystają z internetu.

www

Sprawdź innych polskich bukmacherów

Masz już konto w Milenium i szukasz alternatywnego buka? Słuszna decyzja! Warto mieć otwarte konta u kilku bukmacherów by mieć dostęp do większej liczby bonusów i ofert specjalnych oraz móc wybierać zakład z najwyższym dostępnym kursem. W Polsce oprócz Milenium mamy jeszcze kilku innych legalnych bukmacherów z dobrą ofertą zakładów.