Bukmacher LV BET

Strona internetowa LV BET
Legalny bukmacher

Bukmacher LV BET

Ocena bukmachera: 6 / 10

Najważniejsze fakty o LV BET

LV BET to jeden z najnowszych bukmacherów dostępnych na polskim rynku. Spółka została zarejestrowana w 2014 roku, dwa lata później otrzymała pozwolenie na prowadzenie działalności przez internet. Strona wystartowała we wrześniu pod adresem www.lvbet.pl. Właścicielem jest producent napoju Las Vegas Energy Drink, który jest z jednym z oficjalnych sponsorów piłkarskiej reprezentacji Polski.

LV BET - pełny opis

Jeszcze w 2016 roku LvBet zostało sponsorem Widzewa Łódź. Rok później ich logo wylądowało na koszulkach piłkarzy Wisły Kraków stając się sponsorem głównym. Kolejne umowy zostały podpisane z Wisłą Płock oraz Arką Gdynia. Firma wspomaga finansowo również lokalny klub RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki oraz serwis internetowy Łączy Nas Pasja.

LvBet działa również jako bukmacher naziemny dysponując siedemnastoma lokalami umiejscowionymi głównie w centralnej i południowej Polsce.

Zakłady bukmacherskie

Oferta zakładów dostępnych na stronie LvBet jest spora i bardzo ciekawa.  Dostępne są podstawowe sporty - piłka nożna, hokej, tenis czy siatkówka, dyscypliny takie jak surfing czy bilard również nie powinny nikogo dziwić. Ale możliwość zawarcia zakładu w takich egzotycznych sportach jak netball, hurling, pespallo czy futbol gaelicki jest ogromną ciekawostką oraz czymś co wyróżnia LvBet na tle innych polskich bukmacherów. Tego typu innowacje z pewnością trafią do sporej grupy odbiorców. Standardowo możemy pokusić się również o obstawianie wydarzeń politycznych, muzycznych, e-sportu ale też … wątków w kolejnym sezonie jednego ze znanych seriali. Ważnym faktem i zarazem sporym plusem jest możliwość zawarcia zakładu już od 1 zł.

Na dość przejrzystej i czytelnej stronie internetowej dostępne są również zakłady na żywo. Opcja ta jest niestety słabo rozwinięta. Dodatkowo, klikając w zakładkę statystki, mamy możliwość porównania interesujących nas drużyn, sprawdzenia formy oraz dodania spotkania bądź całej ligi do ulubionych. 

Marża tego bukmachera wynosi mniej więcej 8-9% co powoduje dość przeciętne kursy jednak nie najniższe w porównaniu z innymi polskimi, legalnymi bukmacherami. Na dany zakład może być nałożony limit. Podczas stawiania kuponu, bukmacher w przejrzysty sposób informuje nas o nim i o jego wysokości.

Aplikacja mobilna na chwilę obecną nie jest dostępna jednak trwają prace nad jej uruchomieniem.

Bonusy i promocje

Bonus powitalny

Każdy gracz, który zarejestruje się na www.lvbet.pl po raz pierwszy, otrzyma bonus 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 1000 zł. Aby aktywować bonus należy wpłacić minimum 50 zł oraz zaakceptować warunki promocji. Bonus będzie dostępny jako dodatkowy zakład bez ryzyka.

Bonus bez depozytu 20 PLN

Każdy nowy gracz ma prawo do bonusu bez depozytu w wysokości 20 PLN. Aby uzyskać darmowy zakład należy po rejestracji napisać na maila promocje@lvbet.pl wiadomość z tytułem "Bonus bez Depozytu", w ciągu 48 godzin pracownik LV BET doda freebet'a do konta gracza. Darmowy zakład należy wykorzystać w ciągu 30 dni od zgłoszenia. Przy składaniu bonusowego zakładu należy upewnić się, że łączny zakład posiada kurs co najmniej 2,50 i składa się z minimum 3 zdarzeń, z których każdy posiada kurs minimum 1,25. Gdy te warunki zostaną spełnione pojawi się opcja "Wykorzystaj bonus" - którą należy zaznaczyć.

Kalendarz LvBet

Pierwsze 70 osób, które dokonają depozytu w wysokości 50 zł bądź większym i wyślą mail na adres pomoc@lvbet.pl z tematem „Kalendarz 2017” otrzyma specjalny kalendarz na rok 2017.

Łap LVPunkty

Po każdych postawionych przez nas 25 zł na zakłady bukmacherskie – otrzymujemy 1 punkt. Gromadząc 100 punktów na swoim koncie możemy wymienić je na 5 zł.

Promocje lokalne

LvBet zostając sponsorem kilku drużyn piłkarskich z najwyższych klas rozgrywkowych, promuje i wspiera polski sport. Na tym zyskać mogą również kibice Arki Gdynia, Wisły Płock, Wisły Kraków i Lechii Tomaszów Mazowiecki. Wystarczy, że posiadacz karnetu na mecze jednej z wymienionych ekip prześlę zdjęcie swojego biletu z czytelnym imieniem i nazwiskiem. Po weryfikacji otrzyma on aż 50 zł na grę. Bonusowe środki przez wypłatą należy obrócić czterokrotnie po kursie 1,75.

Wpłaty i wypłaty

LvBet oferuje możliwość wpłaty środków za pomocą:

- portfeli elektronicznych takich jak Paymenticon czy Skrill,

- bankowości błyskawicznej (dotpay, przelewy24, pay.com)

Minimalna wpłata wynosi 10 zł (przy wyborze Skrill – 40 zł). Minimalna kwota, którą możemy z kolei wypłacić to 25 zł. Mamy do wyboru dwie możliwości – paymenticon bądź zwykły przelew bankowy. Czas liczony od żądania wypłaty do zaksięgowania środków na koncie to standardowo 2-3 dni robocze. LvBet działa w Polsce całkowicie legalnie a więc nie musimy bać się o swoje środki oraz wysyłane dane, które bezpieczne będą przechowywane w bazie.

Kontakt

Adres:

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o.
40-384 Katowice
Ul. Melchiora Wańkowicza 3

Strona internetowa:

lvbet.pl

E-mail:

pomoc@lvbet.pl

Skontaktować możemy się również za pomocą formularza dostępnego na stronie. Najlepszą metodą na kontakt z bukmacherem jest jednak czat na żywo. Eksperci dostępni są codziennie w godzinach 9-22.

Opinia o LV BET

Podstawową kwestią na jaką należy zwrócić uwagę przy ocenie tego bukmachera jest jego wiek. Będąc tak krótko na rynku jest wiadomym, że jeszcze nie wszystko dopięto na ostatni guzik. Firma dopiero raczkuje, jest w fazie budowania swojej „bazy”. Oferta zakładów tego bukmachera jest dość szeroka, jeśli chodzi o dyscypliny i wydarzenia pozasportowe, gracz dostaje możliwość gry na wielu płaszczyznach. Strona funkcjonuje dobrze, jest przejrzysta i czytelna. Typerów z pewnością ucieszy wysoki bonus powitalny 1000 PLN oraz bonus bez depozytu 20 PLN na dobry początek z bukmacherem.

Na chwilę obecną wymienić można sporo minusów takich jak: słabo rozwinięte zakłady na żywo, brak aplikacji mobilnej. Jeśli nie jesteś przekonany do rejestracji u LvBet, warto mimo wszystko nadal śledzić jego poczynania bowiem działając na rynku z takim rozmachem możemy być prawie pewni, że w kolejnych miesiącach LV BET będzie nas miło zaskakiwał. W miarę upływu czasu bukmacher powinien serwować graczom coraz ciekawsze pomysły, promocje, bonusy i oferty.

Idź do bukmachera

Sprawdź innych polskich bukmacherów

Masz już konto w LV BET i szukasz alternatywnego buka? Słuszna decyzja! Warto mieć otwarte konta u kilku bukmacherów by mieć dostęp do większej liczby bonusów i ofert specjalnych oraz móc wybierać zakład z najwyższym dostępnym kursem. W Polsce oprócz LV BET mamy jeszcze kilku innych legalnych bukmacherów z dobrą ofertą zakładów.