Bukmacher Fortuna

Strona internetowa Fortuna
Legalny bukmacher

Bukmacher Fortuna

Ocena bukmachera: 7 / 10

Najważniejsze fakty o Fortuna

Fortuna to bukmacher posiadający ponad dwudziestoletnie doświadczenie, działający w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech i Słowacji jako Fortuna Entertainment Group. Na rynku funkcjonuje od 1996 roku (jako Profesjonał Sp. z o.o.), w 2008 roku zmieniła nazwę na Fortuna zakłady bukmacherskie. 

Fortuna - pełny opis

Na terenie naszego kraju znajduje się aktualnie ponad 500 punktów naziemnych, które zatrudniają blisko tysiąc pracowników.

Akcje Fortuny notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jedna z najdłużej działających w Polsce firm z branży bukmacherskiej aktywnie działa w polskim sporcie będąc między innymi sponsorem Legii Warszawa, GKS-u Katowice, Podbeskidzia Bielsko – Biała oraz Zagłębia Sosnowiec.

W styczniu 2012 roku Fortuna, jako pierwszy naziemny bukmacher, otrzymała pozwolenie na prowadzenie działalności w internecie. Oferta zakładów dostępna jest pod adresem efortuna.pl.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Zakłady bukmacherskie

Odkąd Fortuna oferuje swe usługi w internecie, ich oferta znacząco się zwiększyła. Aktualnie dostępnych mamy ponad 20 dyscyplin sportowych, od podstawowych takich jak piłka nożna czy tenis, do dość rzadkich jak florbal, krykiet, lotki czy e-sport. Oprócz tego mamy możliwość obstawiania wydarzeń politycznych czy rozrywkowych.

Niewątpliwym plusem Fortuny jest zawieranie zakładów LIVE. Firma jako pierwsza w Polsce wystartowała z tą ofertą i trzeba przyznać, że należy ona do bardzo bogatych. Strona internetowa efortuna.pl jest bardzo przejrzysta dlatego nie powinno być żadnych problemów z korzystaniem z serwisu i stawianiem kuponów. Co więcej na stronie dostępne jest forum na którym wszyscy użytkownicy mogą dzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz chwalić zwycięskimi kuponami.

Niezwykle interesująco wygląda oferta Fortuny na niższe ligi polskiej piłki nożnej. Mamy możliwość typowania III ligi oraz niektórych spotkań ligi IV. Aby postawić zakład należy wybrać trzy typy na jednym kuponie w limicie stawki do 100-200 zł.

Charakterystyczną dla Fortuny rzeczą jest serwis sportowy, dzięki któremu możemy być na bieżąco ze wszystkimi informacjami oraz statystykami w najważniejszych dyscyplinach sportowych. Dla każdego użytkownika dostępne są harmonogramy, zapowiedzi najciekawszych zdarzeń oraz niezliczone tabele i infografiki. Z Fortuną współpracują znani komentatorzy i dziennikarze NC + i Przeglądu Sportowego tworząc strefę eksperta. Michał Pol, Przemysław Rudzki, Żelisław Żyżyński czy Przemysław Iwańczyk zapowiadają i przewidują rozstrzygnięcia w najważniejszych wydarzeniach sportowych każdego miesiąca.

Dużym plusem Fortuny jest wersja mobilna strony, która została stworzona w trzech wersjach – na Android, iOS i Windows Phone aby każdy użytkownik posługujący się danym systemem miał możliwość do pełnego korzystania ze wszystkich dostępnych funkcji.

Oferty specjalne

Superoferta 

Każdego dnia Fortuna wybiera kilkanaście najciekawszych zakładów tworząc Superofertę. W zależności od ilości zdarzeń na kuponie możemy dobrać pojedynek z listy, w którym kursy są znacznie podniesione.

Early cash-out

Jednym z nowszych pomysłów Fortuny jest Early cash-out czyli funkcja, która daje możliwość wypłaty wygranej z zakładu przed jego rozliczeniem. Jeśli boimy się o wyniki pozostałych spotkań a dotychczas trafione dają nam wygraną – możemy ją odebrać przed rozegraniem wszystkich meczów.

Bezpieczny kupon

Tworząc bezpieczny kupon nawet w przypadku jednego błędu mamy szansę na wygraną. Warunkiem jest postawienie kuponu, którego kurs całkowity wynosi minimalnie 200, maksymalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 5 a maksymalna stawka zakładu 200 zł. Jeżeli wszystkie spotkania wytypujemy prawidłowo – wygrywamy określoną sumę. Jeśli jeden mecz wytypujemy błędnie – otrzymamy dziesięciokrotność wpłaconej stawki.

Hit dnia

W każdym dniu w ofercie Fortuny znajdziemy przynajmniej jeden mecz określony jako hit dnia. Kursy na te zdarzenia są podniesione jednak możemy postawić wyłącznie na 1, X lub 2. Taki pojedynek możemy zagrać solo bądź solo, AKO lub systemem. Zakładów nie można jednak umieszczać na kuponie bezpiecznym oraz łączyć z zakładami z superoferty. Maksymalna stawka określona jest na 600 zł.

Pojedynek

W ofercie znajdziemy również bardzo ciekawy rodzaj zakładu. Fortuna tworzy „wirtualne” pojedynki dwóch ekip bądź zawodników. Przy ustalaniu wyniku pojedynku bierze się pod uwagę liczbę bramek (np. w piłce nożnej) lub punktów (np. w koszykówce), zdobytych przez drużyny, które tego samego dnia rozgrywają swoje spotkania.

Bonusy i Promocje

Na dobry start w zakładach bukmacherskich Fortuna zyskać można 2230 PLN w trzech bonusach powitalnych:

  1. 2000 PLN od pierwszeg odepozytu
  2. 210 PLN w zakładzie bez ryzyka
  3. 20 PLN w punktach PFK za samąrejestrację

Wpłaty i wypłaty

Środki w Fortunie możemy doładować przelewem za pośrednictwem internetowego konta banku w którym jesteśmy zarejestrowani. Przelew z najpopularniejszych banków powinien trwać do kilku minut. Minimalna wpłata nie jest określona jednak kwota za jaką możemy postawić zakład wynosi 2 zł. Podobnie wygląda opcja wypłaty – wypłacamy w taki sam sposób jak wpłacaliśmy. Nie ma również minimalnej kwoty, teoretycznie możemy wypłacić nawet 1 grosz.

Kontakt

Fortuna oferuje szeroki wachlarz kontaktu z supportem. Mamy więc takie możliwości jak:

ul. Bielska 47
43-400 Cieszyn

Opinia o Fortuna

Analizując ofertę, aplikacje mobilne oraz przejrzystość strony -  Fortuna prezentuje się naprawdę solidnie. Dużym plusem jest bez wątpienia szereg ofert specjalnych niedostępnych w innych serwisach.

Fortuna wykazuje się innowacyjnością, szeregiem nowych i ciekawych pomysłów, które trafiają do coraz szerszej grupy graczy bukmacherskich. To sprawia, że odnajdą się tutaj zawodnicy doświadczeni ale znajdzie się również miejsce dla początkującego. Warto również wspomnieć, że Fortuna posiada wiele punktów stacjonarnych w których możemy zawrzeć zakład a kuponem zarządzać już poprzez stronę internetową.

Fortuna jest blisko klientów, wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Popiera również działalność sportową oraz pomaga młodym sportowcom między innymi poprzez fundowanie stypendiów. Ma za sobą również działalność charytatywną oraz pomoc lokalnym klubom w zakupie sprzętu sportowego. Te wszystkie cechy sprawiają, że warto zarejestrować się w Fortunie i tam spróbować swoich sił. 

Idź do bukmachera

Sprawdź innych polskich bukmacherów

Masz już konto w Fortuna i szukasz alternatywnego buka? Słuszna decyzja! Warto mieć otwarte konta u kilku bukmacherów by mieć dostęp do większej liczby bonusów i ofert specjalnych oraz móc wybierać zakład z najwyższym dostępnym kursem. W Polsce oprócz Fortuna mamy jeszcze kilku innych legalnych bukmacherów z dobrą ofertą zakładów.