Bukmacher forBET

Strona internetowa forBET
Legalny bukmacher

Bukmacher forBET

Ocena bukmachera: 7 / 10

Najważniejsze fakty o forBET

Forbet jest jednym z młodszych bukmacherów na polskim rynku, działający od lipca 2016 roku, posiadający licencję Polskiego Ministerstwa Finansów. Właścicielem 1/3 akcji tej firmy jest inny polski bukmacher – Fortuna. Podobnie jak współwłaściciel - Forbet podąża w stronę sponsoringu polskiego sportu. Oprócz współpracy z klubami piłkarskimi takimi jak Motor Lublin, ŁKS Łódź, Radomiak Radom i Stomil Olsztyn, Forbet wspiera również siatkarską Plus Ligę.

forBET - pełny opis

Cechą charakterystyczną tego bukmachera jest to, że jako jedyni, legalnie działający w Polsce, oferują grę bez 12% podatku. Oferta zakładów dostępna jest na stronie: www.iforbet.pl.

Zakłady bukmacherskie

W ofercie dostępne są wszystkie najbardziej pożądane sporty. Zwrócić uwagę należy w szczególności na piłkę nożną. We wszystkich spotkaniach dostępnych jest kilkadziesiąt rynków (w których na próżno niestety szukać handicapów azjatyckich) zaś na najważniejsze mecze dnia ponad setka. Oprócz podstawowych i ogólnodostępnych, znajdziemy również e-sporty, turnieje pokerowe czy wydarzenia polityczne na świecie. Dodatkowo Forbet reklamuje się jako firma, która posiada jedną z najbardziej rozbudowanych ofert na rozgrywki niższych lig polskich – aż do IV poziomu rozgrywkowego.

Na iforbet.pl znajdziemy również zakładkę z popularnymi zdarzeniami w danym dniu. Mamy do dyspozycji stawianie na żywo jednak minusem jest wysoka marża nałożona na tego typu zakłady co jest sporym minusem.

Główną zaletą oraz „bonusem”, który niewątpliwie przyciąga sporo graczy jest oczywiście gra bez 12% podatku. Wszyscy polscy, legalni bukmacherzy muszą potrącać podatek przy każdym postawionym kuponie jednak Forbet zdecydował się to „obejść” i przejąć problem trapiący każdego gracza na siebie. Do każdego wygranego kuponu Forbet postanowił podwyższyć wygrane o 6%. Kolejne 6% zostaną dopisane do naszego konta jeśli na naszym kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia przy łącznym kursie przynajmniej 2,0.

Witryna wygląda dość prosto jednak jest przejrzysta, łatwo znajdziemy na niej to czego szukamy. Zakład można postawić bardzo szybko, pozostając nawet na stronie głównej, poprzez wyświetlający się kalkulator. Mając jakikolwiek problem z zawarciem zakładu, wystarczy kliknąć odnośnik do pomocy, która odpowie nam na wszelakie pytania i rozwiąże każdy problem. Minimalna wartość zakładu wynosi 1 zł a maksymalna ilość zdarzeń na jednym kuponie to 32.

Bonusy i promocje

Wydawałoby się, że Forbet nie musi bardziej zachęcać nowych klientów do rejestracji oferując zakłady bez podatku. Mimo wszystko bukmacher postanowił uraczyć nas kilkoma świetnymi promocjami.

100% pierwszej wpłaty do 2250 zł

Bonus ten dostępny zarówno dla graczy nowych, jak i dla tych, którzy mają już konto jednak jeszcze nie dokonali wpłaty. Aby go otrzymać należy wpłacić środki na konto (minimum 20 a maksimum 2050 zł) a następnie dokonać jednokrotnego obrotu minimum dwoma różnymi kuponami po kursie 1.7 w ciągu 14 dni od złożenia depozytu. Zdarzenia na obu kuponach nie mogą się powtarzać. Następnie należy przesłać maila z tematem „Bonus Powitalny” na adres promocje@iforbet.pl. W temacie wystarczy podać swój numer ID bądź login. Bonus należy wykorzystać po kursie minimalnym 3.00 z warunkiem dokonania ośmiokrotnego obrotu.

Maraton

Promocja rozpoczyna się 6 kwietnia 2017 roku. Aby kwalifikować się do wygranej należy codziennie, do ostatniego dnia każdego miesiąca zawierać przynajmniej jeden zakład po stawce 10 zł i kursie przynajmniej jednego wydarzenia na kuponie 1,5. W danym miesiącu można opuścić maksymalnie jeden dzień maratonu. Po zakończeniu miesiąca każdy gracz otrzyma bonus w wysokości 5% łącznego wygenerowanego obrotu do kwoty 700 zł. Dodatkowo każdy zwycięzca otrzyma miesięczny dostęp do telewizji internetowej Eleven Sports. Aby bonus pieniężny został wypłacony należy obrócić go czterokrotnie po minimalnym kursie ogólnym 2,0.

Bonus 500+

Aby otrzymać bonus należy wpłacić przynajmniej 500 zł na swoje konto w jednym miesiącu kalendarzowym. Następnie dokonać jednokrotnego obrotu kwoty po kursie minimum 1,7 i wysłać email na adres: promocje@iforbet.pl z informacją o spełnieniu wymogów. Otrzymany bonus w wysokości 10% swoich wpłat (do 700 zł) należy obrócić czterokrotnie po minimalnym kursie łącznym 2,0.

Ako friendly

1.Ako return

W przypadku posiadania 10 przegranych kuponów AKO na swoim koncie, wystarczy wysłać maila na adres: promocje@iforbet.pl z tematem „AKO RETURN” wpisując w treści swój login oraz numery kuponów kwalifikujących się do promocji (stawka kuponu musi wynośić minimum 10 zł a kurs AKO przynajmniej 3.0 przy minimum trzech zdarzeniach. W ciągu 46 godzin na naszym koncie pojawi się dodatkowe 10 zł. Z promocji można korzystać wielokrotnie. Bonus należy obrócić czterokrotnie przy kursie ogólnym minimum 2,0.

 

      2.    Ako cashback

W momencie, w którym na naszym kuponie AKO znajdzie się jeden przegrany zakład, otrzymamy specjalny bonus od Forbet przy warunkach:

  • stawka przegranego kuponu musi wynosić minimum 10 zł, kurs AKO min. 3.00, ilość zdarzeń minimum 5 na kuponie a każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.12
  • dla kuponów od 5 do 8 zdarzeń bonus wyniesie 5 zł, dla kuponów powyżej 8 zdarzeń - 10 zł środków bonusowych

Po wysłaniu maila i otrzymaniu bonusu, należy obrócić go czterokrotnie przy minimalnym kursie łącznym 2,0.

Wpłaty i wypłaty

Forbet oferuje dwie możliwości wpłaty środków na nasze konto:

- przelew internetowy

- karta kredytowa/debetowa systemem DOTPAY

Minimalna kwota depozytu wynosi 1 zł a środki pojawiają się na koncie natychmiast. Wypłata dostępna jest na nasze konto bankowe, minimalna wynosi również 1 zł, Forbet nie pobiera za nią żadnej opłaty. Wypłacone środki powinny pojawić się na koncie bankowym w przeciągu 3 dni roboczych.

Kontakt

Aby skontaktować się z pomocą wystarczy skorzystać z formularza dostępnego na stronie. Do dyspozycji są również adresy mailowe:

Numer telefonu: +48 22 765 64 74

Ponadto Forbet ma swoje konta na portalach społecznościowych Facebook oraz Twitter. Najkorzystniejszą metodą kontaktu z supportem jest czat dostępny codziennie w godzinach 9-21.

Opinia o forBET

Nie ulega wątpliwości, że główną zaletą oraz sposobem na przyciągniecie klientów przez Forbet jest możliwość gry bez 12% podatku. Pytanie tylko czy jest to promocja stała – dla wszystkich, czy może w momencie osiągnięcia odpowiedniego pułapu Forbet wycofa się z pomysłu bądź zastrzeże go dla danej grupy graczy. Biorąc pod uwagę ofertę sportową – jest ona przeciętna jednak ilość dostępnych rynków przy meczach piłki nożnej zdecydowanie przyciąga.

Kursy stoją na przyzwoitym poziomie jednak w ofercie live są niestety nieco zaniżone. Do plusów należy zaliczyć niskie limity wpłat i wypłaty oraz wiele możliwości kontaktu z supportem. Forbet oferuje również wiele bonusów jednak mają one dość trudne warunki do spełnienia czym mogą odstraszyć potencjalnych zawodników.

Podsumowując Forbet to bukmacher, który swoją ofertą gry bez podatku może mnóstwo zyskać. Firma jest nowa jednak dzięki legalności jest w pełni godna zaufania. Na każdy kroku pokazuje swoją ambicje oraz zdecydowanie w tym aby zostać najlepszym polskim bukmacherem. Warto zarejestrować się na iforbet.pl bowiem w najbliższym czasie firma to może nas jeszcze bardziej zaskoczyć nowymi pomysłami.

Idź do bukmachera

Sprawdź innych polskich bukmacherów

Masz już konto w forBET i szukasz alternatywnego buka? Słuszna decyzja! Warto mieć otwarte konta u kilku bukmacherów by mieć dostęp do większej liczby bonusów i ofert specjalnych oraz móc wybierać zakład z najwyższym dostępnym kursem. W Polsce oprócz forBET mamy jeszcze kilku innych legalnych bukmacherów z dobrą ofertą zakładów.