Bukmacher eWinner

Strona internetowa eWinner
Legalny bukmacher

Bukmacher eWinner

Ocena bukmachera: 5 / 10

Najważniejsze fakty o eWinner

eWinner - pełny opis

655 zł – tyle łącznie do zyskania mają gracze rejestrujący swoje konto w eWinner. Nowy bukmacher przyciąga jednak nie tylko bonusem powitalnym, ale również bogatą ofertą. Ewinner postawił na działalność w sieci, ale szybki rozwój pokazuje, że to dobry wybór.

EWinner to całkowicie legalny bukmacher. Posiada ważną licencję przyznawaną przez Ministra Finansów na 6 lat, zatem korzystanie z jego usług jest całkowicie bezpieczne i zgodne z prawem. To ważna informacja dla graczy, którzy chcą obstawiać zakłady bukmacherskie bez obaw o niepotrzebne kłopoty czy narażanie się na ryzyko utraty pieniędzy.

Wspomniany wysoki bonus powitalny składa się tak naprawdę z trzech części. Pierwszym z nich jest zakład bez ryzyka o wartości 155 zł od pierwszej wpłaty, a dwa pozostałe to bonusy 500 zł od drugiego depozytu. To bardzo atrakcyjna oferta dla tych, którzy zdecydują się na otworzenie konta w eWinner. A warto dodać, że dodatkowe warunki promocji nie są wymagające. Wystarczy 3-krotny obrót o kursie minimalnym 2.50.

Bukmacher umożliwia również korzystanie z wyszukiwarki kursów. To bardzo wygodne narzędzie dla typerów, pozwalające szybko znaleźć wydarzenie o odpowiednim kursie. Wystarczy wskazać odpowiednie kryteria, a system wskaże graczom odpowiednie wydarzenia z oferty eWinner.

Kolejnym z atrakcyjnych i nowatorskich rozwiązań jest Szybki Kupon. Można porównać go z zagraniem systemem na chybił-trafił w popularnych grach losowych. Jednak w tym przypadku gracz ma wpływ na więcej czynników, jak wysokość stawki, zakres kursów, a nawet oczekiwana wygrana. A wygenerowany przez system kupon nadal można modyfikować.

To jedne z ciekawszych elementów bardzo bogatej oferty tego młodego bukmachera. EWinner zyskuje u polskich graczy coraz większe uznanie i nie trudno się temu dziwić. Możliwość obstawiania wielu dyscyplin, zakładów na żywo oraz e-sportu sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Nasza opinia o eWinner

Przejrzysta strona internetowa oraz wiele udogodnień dla graczy sprawiają, że korzystanie z oferty eWinner to prawdziwa przyjemność i rozrywka na wysokim poziomie. A innowacyjny system Custom Bet, pozwalający na zawarcie nawet zaproponowanego przez siebie zakładu oznacza niemal nieograniczone możliwości. EWinner to bukmacher dla graczy wymagających i kreatywnych.

Idź do bukmachera

Sprawdź innych polskich bukmacherów

Masz już konto w eWinner i szukasz alternatywnego buka? Słuszna decyzja! Warto mieć otwarte konta u kilku bukmacherów by mieć dostęp do większej liczby bonusów i ofert specjalnych oraz móc wybierać zakład z najwyższym dostępnym kursem. W Polsce oprócz eWinner mamy jeszcze kilku innych legalnych bukmacherów z dobrą ofertą zakładów.