Bukmacher E-toto

Strona internetowa E-toto
Legalny bukmacher

Bukmacher E-toto

Ocena bukmachera: 4 / 10

Najważniejsze fakty o E-toto

E-Toto to spółka działająca od 2011 roku, posiadająca w chwili obecnej blisko 30 punktów naziemnych rozlokowanych głównie w centralnej i południowej Polsce. Od listopada 2014 na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów, E-Toto przyjmuje zakłady przez internet. Witryna dostępna jest pod adresem: etoto.pl. Cechą charakterystyczną tego bukmachera jest to, że nawet w internecie dostępny jest dla graczy w godzinach 8-22

E-toto - pełny opis

Firma aktywnie wspiera polski sport. Aktualnie jest głównym sponsorem Piasta Gliwice.

Zakłady bukmacherskie

W swojej ofercie E-Toto posiada blisko 30 dyscyplin sportowych. Oprócz tego można również zawierać zakłady na wydarzenia społeczne, rozrywkowe i polityczne. Dziennie w ofercie znajduje się ponad 20 tysięcy zdarzeń. Zawierać można zakłady proste i systemowe, maksymalna liczba zdarzeń na kuponie to 100 a minimalna stawka dla zakładu to 1 zł.

Oferta zakładów, którą proponuje E-Toto jest standardowa, nie można narzekać na ich małą ilość jednak niczym szczególnym się nie wyróżnia. Dużym minusem jest brak zakładów na żywo. Dodatkowo na większość zakładów nałożona jest marża w wysokości 10% co powoduje dość niskie kursy.

Na stronie internetowej codziennie dostępne są mecze dnia oraz Top 6 – czyli  najpopularniejsze spotkania w danym dniu. Kursy na te pojedynki są podniesione jednak należy obstawić zwycięstwo danego zespołu bądź remis. Ciekawym pomysłem jest zakładka porównaj kursy. Wchodząc w nią możemy zobaczyć kilka spotkań i zestawienie ich kursów u E-Toto oraz czterech innych polskich bukmacherów. Grając wszystkie przedstawione zdarzenia E-Toto podniesie nam kwotę ewentualnej wygranej o 5%.

Warto zauważyć, że bukmacher ten posiada niskie limity a chcąc obstawić kupon za wyższą stawkę będziemy musieli poczekać na jego zatwierdzenie. E-Toto nie oferuje natywnej aplikacji mobilnej.

Bonusy i promocje

Negocjuj kursy

Bardzo ciekawa i stała promocja polegająca na możliwości negocjowania kursu danego zdarzenia bądź kuponu jeśli uważamy, że jest on za niski. Wystarczy zapytać o to sprzedawcę bądź konsultanta jednak musi zostać spełniony warunek – maksymalnie trzy zdarzenia na kuponie oraz stawka minimum 500 zł.

Pięć +

W Promocji biorą udział wyłącznie kupony, na których znajdują się jedynie zdarzenia sportowe oznaczone logo „Pięć +”, przy czym na jednym kuponie musi znaleźć się co najmniej 5 zakładów. Promocja polega na dodaniu kwoty bonusu do wygranych w prostych zakładach wielokrotnych. W zależności od ilości zdarzeń na kuponie otrzymujemy dodatkowy procent bonusu:

5 zdarzeń – 5%

6 zdarzeń – 10%

7 zdarzeń – 15%

14 zdarzeń i więcej – 50%

Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia, które może wchodzić w skład takiego kuponu wynosi 1,20. Z promocji wyłączona jest opcja grania „podpórek”. Nie można również wykorzystać jej w zakładach systemowych.

Wpłaty i wypłaty

Wpłaty możemy dokonać za pomocą przelewu, korzystając z bankowości internetowej za pomocą Przelewy24. Nie są pobierane żadne prowizje i opłaty z tytułu wpłat i wypłat.

Minimalna kwota wpłaty to 1 zł. Nie ma minimalnej kwoty wypłaty.

Kontakt

Kontakt do biura: etoto@etoto.pl

Kontakt dla graczy: support@etoto.pl
Kontakt dla ajentów: wspolpraca@etoto.pl

Pomoc: pomoc@etoto.pl

Tel.: 513 321 174

E-Toto posiada również konta na facebooku, twitterze, instagramie i snapchacie.

Opinia o eToto

E-Toto należy do najmniej rozbudowanych i najprostszych legalnych polskich bukmacherów. Lista wad jest znacznie dłuższa: nie posiada żadnych ofert specjalnych, brak zakładów na żywo, wysoka marża, niskie limity, możliwość zawierania zakładów jedynie w godzinach 8-22, niska ilość punktów naziemnych oraz długie oczekiwanie na odpowiedź na maila.

Strona internetowa jest bardzo przejrzysta i niezwykle łatwa w obsłudze, tego bukmachera można więc polecić kompletnym laikom, którzy stawiają swoje pierwsze kroki i grają niskimi stawkami. 

Idź do bukmachera

Sprawdź innych polskich bukmacherów

Masz już konto w E-toto i szukasz alternatywnego buka? Słuszna decyzja! Warto mieć otwarte konta u kilku bukmacherów by mieć dostęp do większej liczby bonusów i ofert specjalnych oraz móc wybierać zakład z najwyższym dostępnym kursem. W Polsce oprócz E-toto mamy jeszcze kilku innych legalnych bukmacherów z dobrą ofertą zakładów.