Bukmacher Betfan

Strona internetowa Betfan
Legalny bukmacher

Bukmacher Betfan

Ocena bukmachera: 8 / 10

Najważniejsze fakty o Betfan

Betfan - pełny opis

Szeroka oferta, wysoki bonus startowy oraz znane postacie współpracujące z marką. To cechy bukmachera Betfan, który staje się coraz popularniejszy na polskim rynku. I nie ma w tym przypadku.

Betfan to w pełni laglny bukmacher. Ustanowił nawet rekord Polski w uzyskaniu licencji Ministra Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych. Zajęło mu to równe 6 miesięcy, podczas gdy konkurencyjne firmy potrzebowały na to dużo więcej czasu.

Ponad 1,5 miliona zakładów miesięcznie, a do dyspozycji popularne oraz mniej znane dyscypliny sportowe, a także zakłady na żywo. Gracze mają w czym wybierać, gdyż oferta Betfan jest naprawdę szeroka. Do tego wiele zakładów z zakresu e-sportu oraz możliwość obstawiania wydarzeń z kategorii rozrywka. Betfan oferuje również własne, niespotykane u żadnego innego bukmachera zakłady.

Aby przywitać nowych graczy, Betfan przygotował dla nich specjalną ofertę. 3100 zł to kwota bonusu powitalnego. Przyznawany jest on w formie 3 bonusów od depozytu oraz zakładu bez ryzyka o wartości 100 zł. Wymagany jest 5-krotny obrót o kursie minimalnym 2.0.

Betfan to bukmacher lifestylowy. Cenią go szczególnie ci gracze, którzy oczekują od bukmachera czegoś więcej, niż same zakłady. Betfan jest również producentem ciekawych treści ze świata sportu i nie tylko, które prezentuje w swoich mediach społecznościowych. Odpowiada za nie znana kibicom dziennikarka Kinga Kwiecień.

Nasza opinia o Betfan

Betfan to nowy bukmacher, ale działający z ogromnym rozmachem. Bogata oferta i nieszablonowy sposób komunikacji sprawiają, że obstawianie staje się dla gracza czymś więcej niż rozrywką – elementem stylu życia. A bonus powitalny i dodatkowe promocje to kolejne argumenty świadczące o tym, że warto otworzyć konto w Betfan.

Idź do bukmachera

Sprawdź innych polskich bukmacherów

Masz już konto w Betfan i szukasz alternatywnego buka? Słuszna decyzja! Warto mieć otwarte konta u kilku bukmacherów by mieć dostęp do większej liczby bonusów i ofert specjalnych oraz móc wybierać zakład z najwyższym dostępnym kursem. W Polsce oprócz Betfan mamy jeszcze kilku innych legalnych bukmacherów z dobrą ofertą zakładów.