Ranking bonusów powitalnych

Bonusy bez depozytu (października 2023)

Chcesz przetestować obstawianie zakładów u bukmachera ale nie chcesz ryzykować własnych pieniędzy? Szukasz darmowych pieniędzy na grę w zakładach sportowych bo obawiasz się o bezpieczeństwo swoich środków? Właśnie dla takich osób bukmacherzy stworzyli bonusy bez depozytu.

Bonusy bez depozytu, o czym świadczy sama nazwa, nie wymagają od gracza wpłaty na konto. Tego typu promocja jest bardzo atrakcyjna ponieważ już na starcie za rejestrację u bukmachera można zdobyć pieniądze na obstawianie. Zupełnie za darmo, bez wpłaty własnych pieniędzy.

Bardzo istotnym elementem bonusów od depozytu jest regulamin oferty, ważne aby kryteria umożliwiające wypłatę wygranych pieniędzy były jasne i proste. Jest to szczególnie istotne dla początkujących graczy. Przed wypłatą bonusy bez depozytu zawsze należy 1 kilka razy po ustalonym przez bukmachera kursie.

Wśród legalnych bukmacherów w Polsce bonusy bez depozytu stają się coraz popularniejsze, jest bardzo dobrą informacją dla graczy gdyż jest to najlepszy sposób na praktyczną naukę obstawiania bez ryzyka utraty pieniędzy.

 

Darmowe bonusy no-deposit
Bonusy bez depozytu są w 100% darmowe.
Bukmacher Nasza opinia i najważniejsze fakty dotyczące bonusu bez depozytu
Legalny bukmacher
Totolotek
Totolotek darmowy zakład 20 PLN

Rejestrując konto w Totolotku gracz zyskuje darmowy zakład 20 PLN do wykorzystania na kuponie z kursem minimalnym 2.00. Aby otrzymać bonus należy tylko założyć konto w Totolotku. Nie wymagany jest depozyt.

Kurs: 2.00 | obrót: 3x bonus | czas: 180 dni

wypróbuj bonus opis bukmachera

Totolotek darmowy zakład 20 PLN

bonus opis
Legalny bukmacher
LV BET
LV BET bonus bez depozytu 20 PLN

Kwotę bonusu stanowi 1 PLN, ale bukmacher pozwala na darmowe wykorzystanie mnożnika kursu całkowitego x20. Oferta dostępna jest 30 dni od rejestracji konta. Mnożnik x20 można wykorzystać na kuponach z minimum 3 zdarzeniami z kursem łącznym 2.50. Wygrana kwota przy użyciu mnożnika x20 podlega warunkom obrotu.

Kurs: 2.00 | obrót: 2x wygrana | czas: 30 dni

wypróbuj bonus opis bukmachera

LV BET bonus bez depozytu 20 PLN

bonus opis