Porównanie bukmacherów
Bukmacherzy

Porównanie bukmacherów

Od wejścia w życie nowej ustawy hazardowej, z Polski wycofało się kilka dużych firm oferujących usługi bukmacherskie w internecie. Koncesjonowanych w Polsce podmiotów jest siedem: LVbet, Totolotek, Fortuna, forBET, Milenium, e-Toto i STS. Każdy z nich ma swoje plusy i minusy, lepszą i gorszą ofertę i bonusy. Branża cały czas się rozwija, na rynku pojawiają się nowi bukmacherzy a pozostali oferują coraz to lepsze warunki oraz promocje, które mają przyciągnąć nowych klientów.

Największą bolączką każdego gracza jest oczywiście obowiązek zapłaty podatku, który w wysokości 12% odciągany jest od ewentualnej wygranej. Jest jednak bukmacher, który działając zgodnie z prawem umożliwi nam grę bez strat podatkowych. forBET, jako jedyna firma na rynku, do każdego wygranego kuponu postanowiła dodać 6%. Kolejne 6% zostanie dopisane do naszego konta jeśli na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia przy łącznym kursie przynajmniej 2,0.

Jedną z rzeczy, która łączy wszystkie polskie internetowe firmy bukmacherskie to bonus powitalny. Wszędzie wynosi on 100% od kwoty wpłaty jednak różni się ich maksymalna kwota. Wygląda to następująco:

W Totolotku otrzymujemy największy bonus, który wystarczy obrócić tylko dwukrotnie. Dodatkowo każdy nowy użytkownik otrzymuje freebeta w wysokości 10 zł co czyni ofertę bonusową Totolotka najkorzystniejszą.

Totolotka uznać można również za bukmachera, który posiada jedną z największych ofert na rynku. Dzienne dostępnych jest tam blisko 30 tysięcy zdarzeń. forBET pochwalić się może wysoką ilością rynków na pojedynki piłki nożnej a LVbet szeroką gamą dyscyplin sportowych.

forBET jest również dobrym wyborem dla każdego fana polskiej piłki nożnej bowiem ich oferta na pojedynki ligowe sięga aż IV poziomu rozgrywkowego. Podobnie sytuacja wygląda u Fortuny gdzie możemy wybrać trzy interesujące nas mecze niższych lig polskich z limitem stawki 100-200 zł.

Fortuna to pierwszy bukmacher, który wystartował z usługą zawierania zakładów na żywo i w tej materii jest specjalistą. Równie bogatą ofertę zdarzeń live posiada STS, który oprócz tego oferuje streamy na żywo z wielu wydarzeń sportowych.

e-Toto każdego dnia oferuje kilka spotkań w których porównuje swoje kursy do kursów konkurencji. Są one oczywiście wyższe a grając je na jednym kuponie otrzymujemy dodatkowy procent do wygranej. Marża wszystkich polskich bukmacherów oscyluje w granicach 9-10% u forBET, Milenium i LVbet, do 11% w STS. Kursy u polskich firm są dość zbliżone i różnią się w zależności od dyscypliny jak i tego czy zakład zawierany jest przed rozpoczęciem czy na żywo. Jeśli chcemy skorzystać z najatrakcyjniejszego kursu na rynku najlepiej skorzystać z kalkulatora marży.

W STS i Fortunie mamy szeroko rozwinięte oferty specjalne takie jak hit dnia, superoferta, bezpieczny kupon i cash out czyli możliwość zamknięcia kuponu przed rozegraniem wszystkich spotkań.

Nie wszyscy bukmacherzy posiadają aplikacje mobilne. Dla każdego gracza, który częściej spędza czas przy telefonie, preferowany jest Totolotek, Fortuna, Milenium czy STS. Wszyscy wymienieni bukmacherzy posiadają aplikacje dostępne na Androida oraz iOS.

Ciężko wybrać obiektywnie najlepszego polskiego bukmachera. Każdy z nich ma swoje plusy i minusy a każdy z graczy swoje indywidualne upodobania. Nie mniej jednak konkurencja stale rośnie a co za tym idzie rośnie również ich atrakcyjność a więc warto spróbować swoich sił i zarejestrować się u jednego z siedmiu polskich legalnych bukmacherów. Pamiętaj też, że bukmachera nie wybiera się na całe życie, w każdym momencie można otworzyć konto u konkurencyjnej firmy... dowiedz się dlaczego warto założyć konta u kilku bukmacherów i jak osiągać z tego tytułu profity.