Legalni bukmacherzy z wysokimi bonusami na start
Bonusy Bukmacherzy Poradniki

Legalni bukmacherzy z wysokimi bonusami na start

Po wejściu nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 roku w Polsce legalnie działa tylko kilka podmiotów bukmacherskich. Nowe prawo znacznie uszczupliło rynek bukmacherów w naszym kraju, a ci którzy na nim zostali konkurują pomiędzy sobą  o szerokie grono typerów m.in. oferując atrakcyjne bonusy na start.

Przed wprowadzeniem nowych zapisów ustawy hazardowej szacowało się, że aż 90% graczy obstawiało u bukmacherów nie posiadających polskiej licencji. Aktualnie nowe prawo skutecznie ograniczyło szarą strefę w zakładach, a do głosu doszły legalne firmy zarejestrowane w Polsce.

Bukmacherzy bez polskiej licencji albo wycofali się z naszego kraju, albo ich domeny zostały zablokowane przez internetowych dostawców. To spowodowało, że z terytorium RP legalnie obstawiać można u siedmiu bukmacherów:

Co oznacza, że bukmacher jest legalny? To że posiada licencje polskiego Ministra Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych. W ten sposób gracz ma pewność, co do respektowania przez niego prawa, jak i nie musi martwić się o swoje pieniądze. 

Polacy tworzą jedną z najaktywniejszych grup społecznych w Europie, jeśli chodzi o typowanie zakładów sportowych. Popyt wśród Polaków na internetowy hazard jest duży, a podaż tworzy tylko siedmiu bukmacherów. Licencjonowane firmy z miesiąca na miesiąc odczuwają napływ nowych klientów, a nowe prawo pozwala bukmacherom na promocje swoich usług i konkurencje na rynku.

Czym konkurują bukmacherzy?

 • Ofertą zakładów przedmeczowych i "na żywo"
 • Bonusami i promocjami
 • Technologicznymi rozwiązaniami
 • Wysokością kursów

W internetowym marketingu większość bukmacherów stawia na bonus na start, czyli promocję związaną z rejestracją konta i pierwszą wpłatą. Firmy kuszą nowych klientów darmową gotówką lub zwiększonym depozytem. Wszystko po to, by zdobyć gracza. 

Bonus na start to atrakcja na jaką może liczyć nowy gracz u bukmachera, który dopiero co zarejestruje konto. W ten sposób typer zyska dodatkowe pieniądze na grę lub darmowy zakład. 

Bonus na start = promocja bukmacherska związana z rejestracją konta (dodatkowe pieniądze na grę, darmowy zakład)

Dzięki bonusom na start gracz zyskuje pieniądze, z kolei bukmacher nowego klienta. Obie strony są zadowolone.

Bonusy na start od legalnych bukmacherów

Legalni bukmacherzy, w porównaniu do wielu zagranicznych operatorów, oferują znacznie wyższe bonusy na start. Co więcej, częstą praktyką wśród licencjonowanych firm są podwójne promocje, czyli dwa bonusy - darmowy zakład oraz bonus od pierwszej wpłaty. Tego typu oferty są bardzo łakomym kąskiem dla nowych graczy, którzy mogą już po założeniu konta sporo zyskać od bukmachera.

 • Fortuna - zakład bez ryzyka 100 PLN + 100% od pierwszej wpłaty do 400 PLN
 • Totolotek - darmowy zakład 20 PLN + 100% od pierwszej wpłaty do 500 PLN
 • forBET - 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN
 • Milenium - 100% od pierwszej wpłaty do 760 PLN
 • e-Toto - 100% od pierwszej wpłaty do 500 PLN
 • STS - darmowy zakład 20 PLN + 100% od pierwszej wpłaty do 500 PLN
 • LV BET - bonus bez depozytu 20 PLN + bonus z mnożnikiem 1000 PLN

Kto może odebrać bonus na start?

Bonus na start/bonus powitalny dostępny jest tylko dla nowych klientów bukmachera, którzy nigdy wcześniej nie zakładali u niego konta.

Zdarza się, że bukmacherzy przypisują jeden bonus na start na numer IP bądź adres zamieszkania. Czynią to, by zapobiec ewentualnym wyłudzeniom bonusów od nieuczciwych graczy.

By zyskać bonus na start należy założyć konto u któregoś z legalnych bukmacherów poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego i dokonać pierwszej wpłaty. Każdy bonus ma swój indywidualny regulamin, z którym należy się dokładnie zapoznać.

Co określa regulamin bonusu?

 • Ilość dodatkowych pieniędzy
 • Sposób odebrania bonusu
 • Warunki obrotu: ilość zakładów, minimalny kurs, czas obrotu

Bonusy bukmacherskie stanowią dla gracza atrakcyjne możliwości zdobycia dodatkowych pieniędzy na grę. Warto z nich korzystać, bo w połączeniu ze skutecznym typowaniem, mogą prowadzić do wysokich profitów.