Darmowe zakłady od legalnych bukmacherów
Bonusy Poradniki

Darmowe zakłady od legalnych bukmacherów

Legalni bukmacherzy oferują wyjątkowo atrakcyjne bonusy na start dla nowych graczy. Szczególnie opłacalne dla typerów wydają się darmowe zakłady, czy bonusy bez depozytu. By je odebrać należy z reguły założyć tylko konto u bukmachera.

W zakładach bukmacherskich online rozróżniamy trzy typy bonusów:

 • od depozytu
 • freebet (darmowy zakład)
 • cashback (zakład bez ryzyka)

Bonus to zastrzyk finansów, jaki dostaje gracz od bukmachera w ramach oferty promocyjnej. Nowi klienci bukmachera otrzymują tzw. bonusy powitalne, które wiążą się z rejestracją konta. 

Legalni bukmacherzy w porównaniu do zagranicznej konkurencji, która w Polsce jest zablokowana, oferują wysokie bonusy dla nowych graczy sięgające kilkuset złotych. Co więcej, znaczące firmy na polskim rynku konkurując o nowych klientów oferują podwójne bonusy na start. Tym drugim bonusem zazwyczaj jest darmowy zakład lub zakład bez ryzyka.

Darmowy zakład/bonus bez depozytu - pieniądze  otrzymane od bukmachera w formie bonusu, za które w całości trzeba postawić zakład zgodnie z wymogami promocji. 

Zakład bez ryzyka - gracz za swoje pieniądze stawia zakład, jeśli przegra, otrzyma od bukmachera zwrot stawki

Jak jest różnica pomiędzy darmowym zakładem a zakładem bez ryzyka? W pierwszym przypadku zakład stawiamy za pieniądze od bukmachera, w drugim przypadku gramy za swoje środki.

Legalni bukmacherzy oferujący darmowe zakłady

 • Totolotek - bukmacher oferuje darmowy zakład 20 PLN zaraz po rejestracji konta, który trzeba wykorzystać w zakładach po kursie minimalnym 1,50.
 • LV BET - oferuje tzw. bonus bez depozytu, czyli de facto darmowy zakład, bo zaraz po rejestracji konta na koncie gracza pojawi się dodatkowo 20 PLN.
 • STS - bukmacher oferuje również 20 PLN w darmowym zakładzie za samo założenie konta. 
 • Fortuna - oferuje zakład bez ryzyka 100 PLN. Aby go odebrać należy założyć konto w u bukmachera Fortuna i dokonać pierwszego depozytu. W ramach oferty pierwszy zakład jest ubezpieczony i bez ryzyka, bo jeśli przegra, Fortuna zwróci utraconą stawkę.

Zalety darmowych zakładów

 • Darmowe pieniądze na grę od bukmachera
 • Brak ryzyka utraty własnych środków
 • Łatwy do odebrania i wykorzystania bonus
 • Przejrzysty regulamin oferty

Przykład darmowego zakładu

Rejestrując konto w Totolotku gracz w ramach oferty dla nowych graczy ma szanse zyskać dwa bonusy: darmowy zakład 20 PLN + bonus od wpłaty do 500 PLN.

By odebrać darmowy zakład wystarczy założyć konto w Totolotku, a bukmacher przeleje na nasze konto gracza 20 PLN w formie darmowego zakładu. Aby spełnić warunek promocji kwotę darmowego zakładu należy postawić na kuponie z kursem minimalnym 1,50. 

Podsumowanie

Jeśli jesteś początkującym typerem to promocje, dzięki którym można otrzymać darmowy zakład są dla ciebie idealne. W ten sposób zyskujesz pieniądze od bukmachera, nie ryzykując utraty swoich środków finansowych.To idealna okazja na zapoznanie się z ofertą bukmachera i jego funkcjami.

Dla doświadczonych typerów darmowy zakład to możliwość postawienia bez ryzyka kuponu o wysokim kursie, licząc na łut szczęścia, bez ryzyka utraty pieniędzy.