Bonusy bukmacherskie
Bonusy

Bonusy bukmacherskie

Bukmacherzy, by zachęcić do siebie nowych klientów, oferują bonusy. Najczęstszą promocją są tzw. bonusy od depozytu, które można zyskać po rejestracji konta i pierwszej wpłacie. Dla graczy zakładów sportowych to szansa na dodatkową gotówkę na grę.

Tak jak banki, firmy ubezpieczeniowe czy operatorzy telefoniczni tak i bukmacherzy kuszą do siebie nowych klientów ofertą, ale także początkową promocją. Darmowe konto, miesiąc bez opłat czy telefon za free - to popularne chwyty marketingowe w celu zdobycia grupy odbiorców. Dla bukmacherów tego typu produktem jest bonus bukmacherski.

U bukmacherów internetowych rozróżniamy cztery typy bonusów powitalnych:

 • bonus od depozytu
 • bonus bez depozytu
 • bonus cashback
 • bonus freebet

Wśród polskich, ale także światowych bukmacherów najczęstszą promocją jest bonus od depozytu.

Bonus od depozytu - promocja bukmacherska, z której można skorzystać poprzez rejestracje konta u bukmachera i dokonanie pierwszej wpłaty. W zależności od wartości bonusu można zyskać 50, 100 a nawet 200% depozytu. Regulamin oferty określa maksymalną kwotę bonusu.

By odebrać bonus od depozytu należy:

 • założyć konto u bukmachera
 • dokonać wpłaty na konto

Bukmacherzy z bonusem od depozytu

W Polsce aż 6 z 7 legalnych bukmacherów oferuje bonus od depozytu za rejestracje konta:

 1. Totolotek - 100% bonus od depozytu do 500 PLN
 2. Fortuna - 100% bonus od depozytu do 400 PLN
 3. forBET - 100% bonus od depozytu do 600 PLN
 4. Milenium - 100% bonus od depozytu do 500 PLN
 5. STS - 100% bonus od depozytu do 500 PLN
 6. e-Toto - 100% bonus od depozytu do 500 PLN

Procent bonusu określa jego wartość względem pierwszej wpłaty. Np. 100% oznacza podwojenie depozytu. Przeanalizowaliśmy bonusy powitalne bukmacherów dla Polaków i stworzyliśmy ranking bonusów zawierający wszystkie najważniejsze informacje.

Regulamin bonusu od depozytu

Każda promocja bukmacherska szerzej opisana jest w regulaminie oferty, który określa wartość bonusu, warunki, a także sposób jego wykorzystania. Bonusy bez depozytu związane są z warunkami obrotu, które należy spełnić w celu "uwolnienia" bonusowych środków.

Regulamin bonusu określa:

 • Maksymalną kwotę bonusu
 • Minimalną wpłatę, która pozwala na odbiór bonusu
 • Czas na odbiór bonusu - w jakim okresie po rejestracji konta należy złożyć pierwszą wpłatę
 • Warunki obrotu - sumę stawek, jaką trzeba postawić, by obrócić bonus
 • Minimalny kurs zakładów kwalifikujący do obrotu
 • Rodzaj zakładów kwalifikujący do obrotu
 • Czas na spełnienie warunków obrotu

Z bonusem od depozytu wiąże się termin określany mianem "obrotu". Bukmacher daje graczowi pieniądze w ramach promocji, ale stawia także wymóg związany z obrotem, czyli konieczność postawienia określonej sumy pieniędzy przed możliwością wypłaty środków z konta.

Obrót bonusem - suma stawek, jaką należy postawić zgodnie z wymogami regulaminu. Tłumacząc prościej - kwota za jaką trzeba zagrać, przy użyciu kilku kuponów, by spełnić warunki obrotu. Dzieki wymogowi obrotu bukmacher zabezpiecza swoje interesy i wiąże ze sobą gracza przynajmniej na okres wyrobienia wymaganego obrotu. Przeczytaj więcej w artykule obrót bonusem bukmacherskim.

Przykład bonusu od depozytu

Bukmacher Totolotek oferuje nowym graczom bonus od depozytu za rejestracje konta 100% do 500 PLN.

Chcąc otrzymać maksymalny bonus po założeniu konta w Totolotku należy wpłacić 500 PLN. Wówczas na koncie łącznie będzie 1000 PLN (500 PLN wpłaty i 500 PLN bonusu).

Zgodnie z regulaminem oferty Totolotka kwotę depozytu i bonusu należy obrócić trzykrotnie na kuponach z kursem minimalnym 2.00. Czas na spełnienie warunków obrotu to 180 dni.

Oznacza to, że aby spełnić warunki obrotu bonusem Totolotka łącznie należy zagrać na kwotę 3000 tysięcy PLN, ponieważ 1000 PLN (depozyt i bonus) * 3 (obrót) = 3000 PLN.

Zalety bonusu od depozytu

 • Dodatkowa gotówka na grę
 • Wysoka kwota bonusu - możliwość zyskania 500, nawet 600 PLN od polskich bukmacherów
 • Długi czas na spełnienie warunków obrotu

Podsumowanie

Bonusy od depozytu to dodatkowe pieniądze na grę, których ilość zależy od wartości pierwszej wpłaty po rejestracji konta u bukmachera. W tego typu promocji gracz powinien zwrócić uwagę na regulamin bonusu i warunki obrotu, jakie należy spełnić, by w pełni skorzystać z oferty.

To najczęściej stosowana promocja przez bukmacherów, która jest idealna dla początkujących, ale także bardziej zaawansowanych graczy mogących w ten sposób powiększyć stan swojego konta.

W Polsce aż 6 legalnych bukmacherów oferuje bonus od depozytu za rejestracje konta: Totolotek, Fortuna, forBET, Milenium, STS, e-Toto.