Typy bukmacherskie na weekend 23-25 marzec
Typy

Typy bukmacherskie na weekend 23-25 marzec

Przedstawiamy typy bukmacherskie na wydarzenie sportowe rozgrywane podczas najbliższego weekendu (z uwzględnieniem piątku).

W najpopularniejszej dyscyplinie w zakładach bukmacherskich, czyli piłce nożnej trwa tzw. przerwa reprezentacyjna. Co to oznacza? To że klubowe rozgrywki są zawieszone, bo gracze rozjechali się na zgrupowania swoich reprezentacji. Podczas najbliższego weekendu odbędą się spotkania towarzyskie. Dla wielu ekip to ostatnie szlify przed czerwcowym mundialem.

Polska w piątek zagra z Nigerią, a we wtorek z Koreą Południową. Ciekawie na piłkarskich arenach będzie szczególnie w piątek, bo poza spotkaniem naszej reprezentacji, będzie się można emocjonować rywalizacją Argentyna - Włochy, Francja - Kolumbia, czy Niemcy - Hiszpania.

CO OBSTAWIĆ NA WEEKENDZIE U LEGALNYCH BUKMACHERÓW?

  • Polska - Nigeria

Nasza reprezentacja zagra u siebie (we Wrocławiu), co już stanowi atut po stronie "Biało-Czerwonych". Dla podopiecznych Adama Nawałki konfrontacja z Nigerią, to przetarcie przed rywalizacją z Senegalem na MŚ w Rosji. To powoduje, że nasi reprezentanci powinni być w pełni skoncentrowani na rywalu, choć to mecz towarzyski. Liczymy, że Nigeryjczycy w naszym klimacie nie zaprezentują pełni możliwości, dlatego stawiamy zakład na zwycięstwo Polski po kursie 1.90 w Fortuna.

  • Argentyna - Włochy

Włosi sensacyjnie nie zakwalifikowali się do MŚ 2018. W listopadzie pracę stracił Gampiero Ventura, a szefowie federacji do dziś nie znaleźli jego następcy. Do spotkania z Argentyną drużynę przygotować ma tymczasowy selekcjoner, co nie wróży niczego dobrego. "Albicelestes" oczywiście w czerwcu zameldują się w Rosji, a konfrontacja z Włochami ma sprawdzić ich formę. Biorąc pod uwagę sytuacje włoskiej kadry, stawiamy na zwycięstwo Lionela Messiego i spółki po kursie 2.00 w Totolotek.

  • Niemcy - Hiszpania

Obie ekipy należą do faworytów tegorocznego mundialu. Ostatnio Niemcy mierzyli się z Hiszpanami w 2014 roku. Wówczas górą okazali się nasi zachodni sąsiedzi zwyciężając 1:0. To pojedynek gigantów - Niemcy zdobyli MŚ w 2014 roku, z kolei Hiszpanie w 2010 roku. Co ciekawe, w 3 ostatnich bezpośrednich konfrontacjach padał wynik 1:0 (raz dla Niemców, dwukrotnie dla Hiszpanów). Dla obu trenerów będzie to poglądowa sytuacja i trudno przypuszczać, że któraś z ekip w pełni odkryje swoje karty. Spodziewamy się wyrównanego spotkania, dlatego typujemy remis po kursie 3.25 w forBET.

  • Rosja - Brazylia

Gospodarz tegorocznego mundialu, Rosja, podejmie Brazylię, czyli głównego faworyta do zdobycia Pucharu Świata. Rosjanie w listopadzie zremisowali u siebie z Hiszpanią 3:3 i przegrali skromnie z Argentyną 0:1. W Brazylii zabraknie lidera drużyny, Neymara, który leczy kontuzje. Bez gwiazdy PSG "Canarinhos" tracą sporo na wartości. "Sborna" u siebie będzie groźnym zespołem i może stawić opór utytułowanemu rywalowi, dlatego typujemy 1X po kursie 2.38 w forBET.

  • Holandia - Anglia

Holandia po raz kolejny nie zakwalifikowała się do dużej piłkarskiej imprezy (wcześniej Euro 2016). Holenderska piłka wpadła w kryzys, a w reprezentacji co chwilę dochodzi do roszad na ławce trenerskiej, które na niewiele się zdają. Anglicy na mundialu wystąpią, a w listopadzie zremisowali 2 mecze po 0:0 z Brazylią i Niemcami. "Synowie Albionu" od początku eliminacji spisują się bez zarzutów - pewnie awansowali na MŚ. Na chwilę obecną zdecydowanie lepiej prezentują się Anglicy, dlatego obstawiamy ich zwycięstwo po kursie 2.85 w Fortuna.