Bukmacherzy

STS sponsorem Futsal Ekstraklasy

 STS podpisał kontrakt z polską ligą futsalową. Na jej mocy legalny bukmacher będzie oficjalnym sponsorem rozgrywek do końca 2019 roku.

Futsal Ekstraklasa to kolejny podmiot, który będzie sponsorowany przez STS. Bukmacher jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz Lecha Poznań. Co więcej, STS wspiera także inne, niż piłkarskie, kluby sportowe jak Vive Kielce (piłka ręczna), Asseco Resovia Rzeszów (siatkówka) czy e-sport. 

 - STS to największy prywatny sponsor polskiego sportu. Nie ograniczamy się wyłącznie do działań z reprezentacją Polski w piłce nożnej czy topowymi klubami piłkarskimi. Stale współpracujemy z szeregiem organizacji z różnych dyscyplin i regionów kraju. Umowa z Futsal Ekstraklasa idealnie wpisuje się w naszą aktywność związaną ze wspieraniem całego polskiego sportu – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS.

 - Futsal to niedoceniana przez wielu dyscyplina. Umowa z tak poważnym, największym, i co najważniejsze dla mnie, legalnym bukmacherem w Polsce, pokazuje, że nasza praca jest jednak zauważalna przez najlepszych. Bardzo się cieszę. Zawsze powtarzam, że Messi, Neymar czy Ronaldo zaczynali właśnie od futsalu. Dziś ekstraklasa futsalu zaczyna od STS. Oby z podobnym skutkiem jak najlepsi piłkarze świata – stwierdził Maciej Karczyński prezes Futsal Ekstraklasy.