STS partnerem KSW
Bukmacherzy

STS partnerem KSW

STS poszerzza swoje wpływy w spnsoringu na terenie naszego kraju. W ubiegłym tygodniu podpisał umowę z Polską Ligą Esportową, a w tym nawiązał współpracę z federacją KSW. Marka bukmachera coraz częściej pojawia się na nowych rynkach.

KSW cieszy się w Polsce dużą popularnością, a gale odbywają się regularnie od kilku lat. Dostrzegli to bukmacherzy, którzy przyjmują zakłady na walki toczone w formule KSW. W 2018 roku odbędzie się pięć gali KSW, a oficjalnym bukmacherem tego wydarzenia będzie STS.

STS jest coraz silniej obecny na krajowych arenach. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu. Działamy wspólnie nie tylko z piłkarską kadrą narodową czy klubami z Ekstraklasy, ale również z siatkarzami, piłkarzami ręcznymi czy futsalistami. Jednak w swoich działaniach zawsze koncentrujemy się na kibicach. Umowa z KSW rozszerza działania STS o popularną dyscyplinę indywidualną. Liczymy, że fani sztuk walki również docenią nasze zaangażowanie – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Na mocy umowy STS będzie mógł prezentować swoje logo na bandach reklamowych KSW, macie, ścianie prasowej oraz telebimach, gdzie będą wyświetlane kursy "na żywo". Dodatkowo pojawią się wspólne publikacje na stronach KSW, mediach społecznościowych i spotach.

– Podpisanie umowy sponsoringowej na cały 2018 rok, na najbliższych 5 gal, z graczem o największym udziale w rynku to dla całego środowiska MMA wielkie wyróżnienie. To także szansa dla zawodników na indywidualne kontrakty. Osobiście cieszę się, że dwóch liderów w swoich branżach zaczęło ściśle ze sobą współpracować – powiedział Martin Lewandowski, dyrektor generalny Federacji KSW.