Polscy bukmacherzy typują Oscary 2018
Nowości

Polscy bukmacherzy typują Oscary 2018

"Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" - zdaniem polskich bukmacherów to faworyt tegorocznej gali rozdania Oscarów.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (4/5 marzec) czasu polskiego odbędzie się 90. edycja rozdania Oscarów. To najbardziej prestiżowa nagroda filmowa na świecie, która niesie za sobą duży prestiż i miejsce w historii kina. Tradycyjnie oczy całego świata będą zwrócone na  Teatr Dolby w Hollywood, gdzie poznamy najważniejsze rozstrzygnięcia filmowe minionego roku.

Legalni bukmacherzy w Polsce, wzorem światowych potentatów, przygotowali ofertę kursową na to wydarzenie. Skoro obstawiać można sportową rywalizację, to czemu nie filmowe batalie? 

 - Coraz częściej typowanie wyników wydarzeń – sportowych, polityczno-społecznych, ale także kulturalnych – w zakładach bukmacherskich Polacy traktują jako formę rozrywki lub próbę wycenienia swojej wiedzy. Dzięki temu wydarzenia te stają się jeszcze bardziej emocjonujące. Dlatego kolejny rok z rzędu przygotowaliśmy specjalną ofertę na rozdanie Oscarów – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS dla Super Expresu.

Tegoroczne Oscary zostaną przyznane w 24 kategoriach. Najważniejsza z nich to "najlepszy film".  Polscy bukmacherzy są zgodni, że będzie nim obraz "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri".

Najlepszy film (kurs wg Fortuna):

  • Trzy billboardy za Ebbing, Missouri - 1.70
  • Kształt wody - 2.60
  • Lady Bird - 10,50
  • Dunkierka - 33,50

Tradycyjnie duże zainteresowanie budzić będą indywidualne nagrody dla najlepszego reżysera i aktorów. W tych kategoriach są murowani faworyci: 

  • Guillermo del Toro (kurs 1.06 - reżyser "Kształt wody"), 
  • Frances McDormand (kurs 1.05 - aktorka pierwszoplanowa "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri") 
  • Garry Oldman (kurs 1.02 - aktor pierwszoplanowy "Czas mroku")

Wśród tegorocznych Oscarów jest także polski wątek. W kategorii "najlepszy film animowany" nominowany został "Twój Vincent", czyli polsko-brytyjska produkcja w reżyserii Doroty Kobieli i Hugh Welchmana. Kurs na zdobycie Oscara przez ten film wynosi 15.00 w Fortuna.

Galę rozdania Oscarów można obstawiać u takich bukmacherów jak Fortuna, Totolotek, STS, forBET i LV BET.