Logo LV BET
Bonusy

LV BET z nowymi bonusami dla stałych graczy

Legalny bukmacher LV BET dał się poznać, że oferuje sporo promocji dla stałych graczy. W ostatnich dniach przygotował nowe bonusy na wydarzenia sportowe. Co mogą zyskać klienci LV BET?

Trzy bonusy - każdy na inną dyscyplinę sportu. Oto nowe propozycje LV BET, by premiować aktywnych typerów. Pod względem ilości oferowanych promocji LV BET pozostaje liderem na polskim rynku. Nie ma bukmachera, który proponowałby swoim graczom więcej specjalnych ofert.

Klienci LV BET mogą zyskać bonusy obstawiając KSW 42, NBA i NHL oraz siatkówkę. Oto nowe promocje bukmachera:

  • JURAStówka

Gracze, którzy postawią kupon na galę KSW 42, w którym umieszczą typ na zwycięstwo Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego z Martinem Zawadą, otrzymają bonus 50% od wygranej do 100 PLN.

W promocji można wziąć udział do 3 marca 2018.

  • NBA NHL Night Light 

Promocja dla fanów sportów amerykańskich. Obstawiając wydarzenia NBA i NHL w godzinach 00:00 - 6:00 można odbierać punkty. Co tydzień (we środę) 5 graczy z największą liczbą punktów podzieli pomiędzy siebie pulę nagród 300 PLN.

Promocja obowiązuje do 27 czerwca 2018.

  • Bonus siatkarski

Typujesz siatkówkę? LV BET organizuje konkurs, w którym przyznaje punkty za zakłady postawione na mecze Kobiecej Ligi Siatkarskiej i Plus Ligi. Co tydzień 20 graczy z najlepszym bilansem punktowym, otrzyma bonusy 20 PLN.

Promocja ważna do 2 maja 2018.

Pamiętaj, że każda oferta LV BET posiada swój indywidualny regulamin dostępny na stronie bukmachera.