Logo Totolotek
Nowości Bukmacherzy

BETSCAN - nowa aplikacja w Totolotku

Polscy bukmacherzy regularnie poszerzają swoją ofertę i wprowadzają nowe technologię. Jednym ze świeżych produktów na rynku jest aplikacja BETSCAN bukmachera Totolotek.

Mobilna aplikacja Totolotka już wcześniej cieszyła się sporym powodzeniem z powodu promocji, w której można wygrywać 6% więcej w zakładach postawionych przez telefon. Dedykowana jest na systemy Android i iOS przez co posiada wielu użytkowników.

Od października Totolotek wprowadził drugą aplikację - BETSCAN, którą wyróżniają trzy podstawowe funkcje:

  • Skanuj kupon - gracz ma możliwość sprawdzenia kuponu postawionego w stacjonarnym punkcie Totolotka poprzez skanowanie kodu QR. W ten sposób zyskuje szybką informację odnośnie wygranej, bądź przegranej.
  • Wyniki "na żywo" - użytkownik aplikacji ma dostęp do aktualnie toczonych wydarzeń sportowych wraz z ofertą kursową live. Dodatkowo gracz może sprawdzić nadchodzące mecze.
  • Gry zręcznościowe 3D - obecnie dostępny jest symulator koszykówki i piłki nożnej.

Aplikacja Betscan

Co więcej, Totolotek za aktywne korzystanie z aplikacji BETSCAN swoim klientom oferuje punkty, które można wymieniać na nagrody w programie lojalnościowym Bet Club. By zdobywać punkty należy: skanować kupony, łączyć się z aplikacją przy użyciu facebooka oraz odnosić sukcesy w grach 3D. Co miesiąc 5 najlepszych graczy zyska nagrody np. tablet.

Aplikacja BETSCAN dostępna jest na urządzeniach z systemem Android (pobierz z Google Play) oraz iOS.